Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas 8 honapos babaja is...

Mas 8 honapos babaja is megelegszik 100gramm koruli etekkel? (Teszta, hus, zoldseg, tehat komplett)

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 13:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy ezutan meg kene szopnia?
2016. márc. 13. 13:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem elégszik meg. 120-130-at eszik és utána még megkínálom tápszerrel, Tudom, 210 a max., amit megbír enni, így hát csinálok neki 90 ml tápszert és amennyi jólesik neki, annyit eszik belőle. Van, hogy az egészet megeszi, de általában 50-60-at szokott.



Amúgy változó, mert ha pl. ebédre sokat eszik, akkor a köv. etetéskor kevesebbet, de azért 100 ml fölött.

2016. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha nem szoptattam meg utana, o meg nem is akadt ki ezen egyaltalan akkor biztos jol lakott, nem?
2016. márc. 13. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van. Ő tudja, mennyire éhes. Nem akadok ki soha, h mennyit eszik, mennyit iszik. A mi feladatunk, h elegendő ételt-italt biztosítsunk nekik a megfelelő időpontokban. Onnantól én a babára bízom.
2016. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is lakott teljesen jól, most gondolj bele, mi történhet? Hamarabb fog enni kérni, ennyi.
2016. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azert problemazom ezen mert a vedono azt mondta hogy addig nincsen kivaltva amig nem eszik meg minimum 150 grammot. dehat ennyit eszik es jol lakikakkor ennyiteszik...
2016. márc. 13. 15:07
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen persze, csak az a kerdes hogy ezutan mostantol altalaban elhagyhatom-e a szoptatast, mert ez nem egyszeri eset, ennyit eszik ebedre es kesz.

de pl probaszoptatason is csak 150et evett.

2016. márc. 13. 15:08
 8/8 A kérdező kommentje:
igaza lehet:) 2 orara volt eleg
2016. márc. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!