Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 100gramm fehérje sok...

Napi 100gramm fehérje sok vagy kevés egészségügyi szempontbol? 93kg 195 cm vagyok. Mindennap sportolok de súlyzós eddzés csak heti 3szor.

Figyelt kérdés
Elsősorban diatetikusok vagy orvosok válaszára lennék kiváncsi mert a testépitők álláspontját ismerem.

2016. febr. 22. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Márpedig a testépítőknek igen mélyreható tapasztalataik vannak a témában... S ők sem teljesen értenek egyet.


Nem vagyok orvos, de lehet, hogy nem is olvassa orvos a kérdésedet. Szakértő nem vagyok, csak egy érdeklődő laikus, aki olvasgatni szokott a témában.

A 100 gramm jónak hangzik, soknak sehogysem tűnik az életmódod mellett, az optimális fejlődéshez szükséges mennyiség pedig szór az embereknél, ezt nem lehet megmondani.

2016. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom csak azért irtam mert a testépitők véleményeit olvastam sokat és szerettem volna egészségügyi szempontbol is megtudni a véleményeket.
2016. febr. 23. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!