Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit NE! Vegyek?...

Milyen babakocsit NE! Vegyek? Panaszokat várok!

Figyelt kérdés

Most mindenki mással ellentétben,azt szeretném kérdezni,hogy melyik típusnak mi lehet a hibája,mire figyeljek?

Köszönöm!


2010. ápr. 2. 19:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem Hauck valamilyen Shopper típusú babakocsim van. Több szempontból jó (5 különböző szintben meglehet dönteni, le lehet vízszintesig tenni, megfordítható a kocsi tolókarja, nagy alul a pakolós rész stb.), de sajnos elég nehéz (13kg)és más babakocsikhoz képest nehéz irányítani is. Ha tehetem inkább az örökölt, sime kis sportkocsit használom (Top Rider)
2010. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Ne vegyél vilagosat.Az enyém vajszinü,rendeltük,azt irtàk moshato felület,itthon kiderült,le se lehet szedni a huzatot.Inkabb valami sötétebb sziint valassz.A mi babakocsink 18 kilo,elég nehéz,de földszinten ez nem probléma,bevasarlaskor meg föleg elöny.Nekünk sima 4 kerekes van,ezt is értékelem,nem kacskaringozunk összevissza.Kormanya meg elöre,hàtra dönthetö,igy ha süt a nap,a kicsi egyszerüen masik iranyba tolhato.
2010. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ez jó,hogy megosszátok az estleges hibákat,mire kell figyelni!

Várom a többieket is,és mindenkit felpontozok persze!

2010. ápr. 2. 20:17
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk Cam Combi Family van, nagyon jó, csak az a hibája, hogy kicsik a kerekei, szóval ha vidéken laktok és esetleg kijártok a rétre vagy ilyesmi, mindenképpen nagykerekűt vegyél. ja és amit még nem szeretek az a napárnyékoló, ilyan kis bénácska.


[link]

2010. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Valóban nagyobb kerekűt keresek...de rájöttem,hogy konkrét kocsit nem találok,inkább a hibákat próbálom kiszűrni...hátha lesz belőle valami.
2010. ápr. 2. 20:26
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Én Titi Tritont vettem anno. A hátsó kerekeket lehetett felfújható változatban kérni, azóta is bánom. Gyakorlatilag az első egy évben kb. 500 alkalommal esett ki a hátsó kerék, hol az egyik, hol a másik, hol mindkettő tengelyestől. Teszem hozzá rögtön, hogy egy ismerősömék is ilyen kocsit vettek, de náluk nem felfújható a hátsó kerék és ki sem esik. Ezenkívül kagylóüléses, ami nagyon nem vált be. Úgy árulják a kocsit, hogy 3 éves korig megfelel és én bolond ezt el is hittem. Sajnos egy éves volt a kisfiam amikor venni kellett egy sport babakocsit, mert az overálban már nem fért bele a kagylóülésbe. Szóval ez nem éppen a legpraktikusabb dolog. Arról már nem is beszélek, hogy mikor elalszik a szerencsétlen gyerek a babakocsiban, akkor az ülést megdöntve a lába az égnek áll, ami finoman szólva sem lehet kényelmes. Remélem segített! Üdv
2010. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

Giordani 3per8at ne vegyél,nagyon keskeny a sportrész,és télen nem fogod tudni használni,a mózest meg kinövi kb.5 hónap után.

Pierre Cardint se,a kerekeikkel sok a gond,egy mérnök szerint is pocsék munka.Nekünk ps 647 van,nagyon nehéz,össze vissza megy,bár elvileg lehetne tolni szemből is,de gyakorlatilag képtelenség irányitani.

2010. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Pierre Cardint ne vegyél sztem!! nekünk volt egy régebbi típusú ami újszülött kortól való (4kerekű, átfordítható tolókar) na a tolókar le is járt már egy pár hónap után. Azonkivül ez felfújhatós kerekű volt és NEM bolygósítható hát ez egy rémálom!!! Ilyet se vegyél:)

Aztán volt esernyő kocsink is PC és abból is eszméletlen mód kispórolták az anyagot, a naptetője folyton eldeformálódott, a kerekei pedig lötyögtek.Tök újan vettük pedig.

Top rider, bby grip&go és cam is van amik tökre egyformák kicsi kerék és tolóirány nem változtatható csak a kupolát lehet áthajtani nagyon praktikus ilyenünk is volt de rosszabb utakon nagyon ráz, nem való újszülöttnek és kicsi csecsemőnek.:)

A szomszédunknak pedig jack pol meg kunert kocsija van ezek meg dögnehezek CSAK sétálgatósnak való:)

Nekem amúgy az a tapasztalatom hogy tökéletes babakocsi nincsen:)

Más más élethelyzethez más babakocsi szükségeltetik:)

2010. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
20.32 es vagyok újra, látom közben más is irta hogy a pc nehezen irányitható és XAR a kereke...
2010. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,tényleg sokat segítetek!

8 hós lányom,neki szeretnék.

Erre a kagylóülésre látod,nem is gondoltam...

Hát igen a Pierre Cardin féle kerékhibák...

2010. ápr. 2. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!