Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32 hetes ultrahangon mit...

ReniAdam kérdése:

A 32 hetes ultrahangon mit néz a doki? Ha eddig nem volt semmi rendellenesség, akkor mostmár nem is lesz gond, vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés
Megmondja a doki hogy mekkora a baba?

2014. jún. 26. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Rá is írja a papírodra, hogy mekkora.

Megnézi, hogy minden szerve a korának megfelelő nagyságú, állapotú-e. Megnézi a méhlepény érettségi fokát.

2014. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden vizsgáltai eredményem tökéletes volt eddig. Meg is dícsért a doki is és a védőnő is, ettől Függetlenül foglalkoztat, hogy találhatnak e most problémát, vagy ilyenkor már nem valószínű?
2014. jún. 26. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bármit is találnának. Szóval értem én hogy para van de nyugi többet ártasz mint használ.
2014. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit megnyugtat. Mivel első babám, ezért lehet, hogy többet izgulok mint kéne.
2014. jún. 26. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem peldaul sem a súlyát nem írta rá, nem mondta meg, se a lepényről semmit. Mért fej, mellkas körfogatot, combcsontot, meg annyit mondott, jó az áramlás. Ennyi.
2014. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még ami érdekes lehet, az a magzatvíz állapota, mennyisége. Nagyon-nagy valószínűséggel itt is rendben lesz minden. :)

Tudom, nemrég én is ugyanezen rágódtam. :)

39 hkm

2014. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De jó Neked, hoyg már a 39.-hétben jársz. Bár ott tartanék én is. Teljesen felőröl már az izgalom is, hogy vajon milyen lesz, minden renben lesz e vele, milyen lesz a szülés... Na és már nagyon szeretném a kezembe fogni.
2014. jún. 26. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:
én úgy voltam mint az egyik válaszoló. fej-, haskörfogat és combcsont méret. víz mennyiség. nem is mondott a doki semmit, ma kérdeztem meg a védőnőt hogy a méretek alapján mekkora a baba. de ez kórház és orvos függő. pl fizetős valószínű mindent mér.
2014. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valaki megtudja nekem mondani hogyan számolgatom ki a baba nagyságát? A papíromon ezek vannak: BPD:85mm, FL:61mm AC:280mm
2014. jún. 27. 13:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy 2000gramm, de vajon milyen hosszú lehet?
2014. jún. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!