Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ilyen bulátából és kölesgol...

Az ilyen bulátából és kölesgolyóból hogyan es mennyit adtok a babátoknak? Bizonyos étkezések mellé pár szem vagy hogy? Mennyit szabad egy nap? 8 honapos.

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
heti két három alkalommal 8-10 golyót uzsonna után a gyümölcshöz. 1 éves kora előtt nem adtam ilyesmit de nem volt foga, úgyhogy nem is lett volna túl nagy sikere..
2016. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LadyLoss ***** válasza:
Nálunk sláger. 10 hónapos, ebéd meg vacsi után kap 10-15 szemet. Mivel elolvad a szájában ha nem rágja akkor is, az első szilárd harapnivalók között adtam neki.
2016. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan sokat kaphat? Nem tudom "túladagolni"?
2016. márc. 16. 15:48
 4/6 LadyLoss ***** válasza:
Nyilván tudod. :D Ne etess meg vele egyszerre fél kilót. :D Msot hogy 5 szemet eszik vagy 10et vagy egyet se, hát nem mindegy? Ez csak egy kis puffasztott gabona. Nem narkotikum :)
2016. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó persze:)

Csak fogalmam sincs hogy ez most mi is pontosan. Hogy nekem pl mennyit kéne megennem ebből hogy jól lakjak és egy kisbabának mennyit. Fura cucc ez.

Meg ezt inkább kiegészítő gyanánt érdemes, igaz? Nem kekszet reszelek a gyümölcsébe, hanem kap mellé egy kis bulátát. És az megteszi hatását? (Kitölti 3 órára a gyomrot?)

2016. márc. 16. 16:09
 6/6 LadyLoss ***** válasza:

Próbáld ki, egyél egy kicsit. De ez csak nasi, ne ettől várd hogy jól lakik. Kapjon csak gyümölcsöt keksszel, vagy müzlivel vagy amivel szoktad adni és ha van kedved kipróbálni kínáld meg kölesgolyóval. Egyik féle gyümölcs verzióval sem fog eltelni 3 órára. A gyümölcsöt tízóraira, vagy uzsonnára szokás adni, ami után rövidesen következik egy főétkezés. Olyan másfél óra kb. De ez egyénenként változó. Én lányom egy óra múlva már éhes a gyümölcsre. A gyümölcs nagy része víz, semmi laktató nincs benne, csak egy kis gyümölcs cukor.

Visszatérve a kölesgolyóra nálunk ez pl úgy néz ki, hogy miután megette a főzeléket a lányom, de mi még eszünk addig kapja, hogy neki is legyen sikerélménye, hogy valamit egyedül fel tud csipegetni.

2016. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!