Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kislánynak is jó...

Szerintetek kislánynak is jó ez a babakocsi?

Figyelt kérdés

Ezt a babakocsit vettük+mózes+hordozó.

Szerintetek ha kislány lesz is jó lesz?

[link]


2010. ápr. 3. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Én is most egy ilyet nézek magamnak, biztos a színre gondolsz. Hát nem tudom, én feketét nem vennék se fiúnak, se lánynak. Valószínű lányom lesz. Én lime zöldet veszek.

Ennyiért nem drágállod? Én 63-ért veszem és 3 az egyben babakocsi, tehát van benne mózes, sportkocsivá alakítható meg autós ülés is van hozzá. Vagy ebbe is benne vannak ezek?

2010. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
előző vagyok, bocs, látom írod, hogy benne van:D
2010. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem volt benne az árban a mózes 46.990 ft, a hordi 34.990 ft volt még pluszban.

Nem drágállom, mert nagyon sok barátnőm havonta cserélgeti a kocsit,mert egyik se jó, ezt masszivnak látom, igaz nehéz,de családi házban lakunk, családi egyterü autónk van befér.


Azért ezt a szint választottam,mert ez fiúnak,lánynak jó, uv szürős a huzata,nem kell külön uv-s napernyő nyárra, meg ez biztos jó 4 éves korig, elég széles az ülőfelülete és a háttámlája.

Jó nagyok a kerekek,amik hozzánk kellenek,nekünk macskaköves és térköves az udvar, moccanás nélkül átment rajta.

A pumpás kerék meg ugye még csillapitja is a lengést.

2010. ápr. 3. 13:10
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem rossz babakocsi de nagyon sötét,szívja a meleget ,nagyon hosszú sétára napos időben bele fog sülni szegényke,olyan mint ha te tűző napon tiszta feketébe öltöznél,én ezért nem venném meg,mért nem nézel ilyet más színben,de te tudod nem akarok bele szólni én nekem csak ez a véleményem!
2010. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincs benne melegebb,mint más szinű babakocsiban,kipróbáltuk.

a bartnőmé narancs

kitettük most az előbb a napra,és mindkettöbe ugyan annyit mért a hőmérő.

uv szürős,és visszaveri a napsugarakat.

2010. ápr. 3. 14:18
 6/12 anonim ***** válasza:
fekete olyan gyászos......
2010. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szia!Hát a feketét én se pártolom babánál-fiúnál se.De nekünk pl.kék-sárga volt,és az se túl csajos.Szóval ha nektek tetszik,akkor ok.
2010. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem fekete,szürke :-D
2010. ápr. 3. 14:35
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Ezen jót röhögtem, bocs, de nincs benne melegebb, mint más babakocsiban?! Mért, beleültél?:D És másik babakocsit is kipróbáltál, mert ha tudod, hogy ugyanolyan ebben, mint a másikban, akkor kipróbáltál másikat is..

Bocs, nem akartam kötözködni, de mért kérdezed, hogy jó lesz e kislánynak, ha már megvetted? Most már mindegy, így is úgy is ebbe fogod tolni.

Bocs mégegyszer.

2010. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
bele tettük a hömérőt.
2010. ápr. 3. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!