Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, szerintetek ez a...

Anyukak, szerintetek ez a babakocsi jo kisfiunak es kislanynak is?

Figyelt kérdés

A szine erdekelne termeszetesen. Sajnos tonkre ment a babakocsink, van egy kisfiam es tervezzuk a tesot. Most megtudnam olcson venni de vajon jo ez a szin mindket nemnek vagy egyaltalan nem tul lanyos? Van kulon mozes hozza ugyan ilyen szinben.


[link]


2010. aug. 9. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha divatmami vagy akkor jó mindkettőnek...

én sajnos utálom a lilát és a padlizsánszint igy még lánynak se venném meg.

pedig szép mély szine van de magyarázkodnod kell majd hogy a baba benne nem kislány mert sokan igy fogják gondolni hogy egy ilyen szinüben csak lányka ülhet.


(szerintem)inkább fiúsabbat nézz ....vagy narancssárgát, zöldet barnát... ilyesmit.

2010. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem nem az jön le, hogy egy kiscsávókát tologatnál benne. Maga a babakocsi színe tetszik, de kislánynak :) piros, zöld, sárga...van ilyen színben?
2010. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha neked tettszik, miért ne lenne jó? A kisfiadnak mindegy, milyen színű kocsiba teszed bele a lényeg, hogy kényelmes legyen.

Ha nem volt még ilyen kocsitok, akkor szerintem csak abban az esetben vedd meg, ha sima terepen tudsz vele közlekedni, vagy esetleg emeletre/tömegközlekedésre is cipelned kell, mert a 2 első kicsi kereke minden egyes kátyúban megakad.

2010. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiddy kocsik jó minöségüek.


èn imádom ezt a szint páormnak töb ilyen polója is van, sok kisfiut is látni ebben a szinben. De a tesó lehet megint kisfiu.

2010. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló formájú kocsink van, Espiro Magic 3, és piros-fekete színű. Azért választottam azt, mert eddig a kislányunk használta, de most babát várunk megint, és a neme még ismeretlen. Szóval arra gondoltam, hogy kisfiúnak is vagány egy sötét piros kocsi.

Ilyen:

[link]


A lila (hiába sötét) nekem is lányosabbnak tűnik.

2010. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat lanyok. A gond az, hogy nem valaszthatom meg a szinet mert hasznaltan adna valaki el olcson nekunk. :( Nekik nem jott be pont azert mert terepes helyen jarkalnak es vettek helyette egy nagy massziv kereku kocsit. Mi varosban lakunk sokszor kocsival megyek vasarolni a babaval vagy barhova. Kivetel a kozeli jatszoter vagy egy deleloti seta. Egybol ugrottam volna es megvettem volna en is de a szin miatt vacilalok. Uzletbol sajnos nem engedhetjuk meg magunknak pedig vannak jo zold, piros, narancssarga, szurke... szinek is. Na meg gondolkodom de koszonom mindenkinek az oszinte valaszokat es jo babazast! :)
2010. aug. 9. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van,én beleültetném öt minden szó nélkül,mert neke ez a szin nagyon tetszik,és szerintem abszolút uniszex szin,ugyh szerintem vegyétek meg nyugodtan!
2010. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen van, illetve ezt adnám el:

[link]

Pontosabban ez nagyon hasonló amit néztetek, csak hát az enyém zöld színű, ami szerintem jó fiúnak és lánynak is. Ha érdekel írj privát e-mailt!

2010. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!