Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szín lenne jobb egy...

Melyik szín lenne jobb egy kislánynak (babakocsi kérdés)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nekem a piros tetszik jobban,de a párom azt mondja,hogy az nagyon nőies,Ő azzal nem fog elmenni sétálni....

A rózsaszín is tetszik,de azzal szerintem a párom még inkább nem vinné el...

Most arra is próbál rábeszélni,hogy a hordozót vegyünk bézs színbe legaláb,de ha azt rátenném a babakocsira,akkor olyan furi lenne a piros pelenkázótáskával és a piros bevásárlótáskával(már ha a pirosat vesszük),nem?


Szóval,piros vagy bézs?

Szerintetek melyik lenne a jobb?


Köszönöm!


2011. júl. 13. 14:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Inkább bézs, bár az lehet, hogy könnyebben koszolódik.

(Gondolj arra is, ha lesz esetleg kistesó valamikor, esetleg neki is megfeleljen.) Nálam legalábbis ez fő szempont volt.

2011. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
A piros, az maximálisan unisex szín. Kisfiúnak/kislánynak egyaránt elfogadott. Egyébként senki nem azt fogja nézni, hogy milyen a babakocsi meg ki tolja, hanem hogy milyen aranyos benne a pici. A világosat takarítani is sokkal nehezebb és minden meglátszik rajta.
2011. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Piros!

Szerintem a bézs elég kényes, világos szín. Hamar koszolódna.

Én is piros kocsiba ültetem a gyerekemet, és szívesen sétál a lányunkkal. :D

Majd megszokja! :)

2011. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Bár nekem a legjobban a sötét lila tetszik.A bézs tuti nem.
2011. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szín tetszik,de én inkább a pirosat választanám! A bézs iszonytosan koszolodik!
2011. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én ebből a kocsiból eddig csak feketét láttam, esetleg keressetek boltot, ahol van fekete, az elég férfias szín, és uniszex is.


(Nekünk egyébként padlizsán színű a kocsink, rózsaszín hímzéssel, és az elmúlt két évben nem esett még csorba emiatt a férjem férfiasságán.)

2011. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Elég fura a párod... Ha rózsaszín ruhában lesz a lánya, nem viszi majd az ölében? :P


Na mindegy...

Bézs vagy piros? PIROS!

2011. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Piros!! Egyáltalán nem férfiatlan, nagyon szép színe van!
2011. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A bézs ugyan uniszexebb, de igen kényes, hamar bepiszkolódik. Akkor inkább a piros. Szerintem az is uniszex.
2011. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Bézs. Méghozzá azért, mert a kislányod rózsaszínbe, pirosba, lilába fog öltözni valószínűleg és ahhoz a piros kocsi nem a legjobb választás, ellenben a bézzsel.
2011. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!