Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor honnan tudhatom,...

Ilyenkor honnan tudhatom, hogy mi baja a babámnak?

Figyelt kérdés

Első baba, 2 és fél hetes.Szokott nyűgösködni úgy, hogy tiszta pelus van rajta, evett (mikor jól lakik már csak játszik a cicivel) és melege sincs. De olyankor általában egy nagyobb böfi vagy puki megoldja a dolgot és elalszik.

De ma hajnal 1 óta felébredt, tisztába raktam, megetettem és azóta nyűgösködik. Hol elalszik picit, de egyből felkel, enni is épp hogy szopizik valamit, utána nem veszi be a cicit. Márnem tudom hogy mi baj lehet. :(



2016. márc. 18. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fáj a hasa, de az is simán elképzelhető, hogy csak szimplán frontot érez.

Az enyém kicsibabaként útálta a szelet. ha fújt (KINT!) a szél, szinte biztos, hogy nem aludtunk éjjel.

2016. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tiszta a pelus, nem éhes, nem fázik és nincs melege, akkor valószínűleg pocak gond lehet, főleg, mivel azt írod, hogy egy nagyobb böfi v puki megoldja a dolgot.
2016. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a pocak fájással mit lehet csinálni, hogy múljon neki?
2016. márc. 18. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:

pocakfájással sokmindent.


kezdheted azzal, hogy megkínálod édeskömény teával (babamosoly vagy milyen néven fut). ha ez nem elég, jöhet az inofolis/espumisan csepp.

ha ez sem elég, gyerekorvos írhat fel papaverint.

de a legjobb: szélcső!!! világmegmentő találmány! lényegében leereszted a gyereket :D nálunk a családi békét hozta meg :D


nem tudom, te iszol-e tejszaporító akármit. a laktoherb pl legendásan hasfájás-csináló pici babáknál.

2016. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jajj, dehogy, elírtam... espumisan vagy infacol!

(bocs, nagyon benne vagyok a "mossikerülniekell"-fázisban :))

2016. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!