Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos lányom gyakran...

17 hónapos lányom gyakran ismételget mondóka részleteket. Másnál is előfordul?

Figyelt kérdés
Az zavar benne egyedül, hogy amikor kérdezek valamit és nincs kedve válaszolni, akkor mondd egy részletet az általa ismert versből. Közben várja, hogy ismételjem vele. Ha nem teszem, időnként hisztizik.
2016. márc. 18. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez a viselkedés. Esetleg taníts más mondókákat is és gyermek dalokat. Rengeteget tanul ebből, ráadásul fejlődik ettől a szókincs is. Bővítsd a mondókak tárat.
2016. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
hajaj ;) az enyem kb 16 hos kora ota vegig mondja elejetol vegeig a gyerekek szeretik a pereceket mind a 8 sorat :))))) most 20 hos de kb 10-12 mondokat el tud mondani fejbol meg konyeket lapoz es daralja ami oda van irva...tunderi:))) kozben.meg sejpit mint allatt:) a gond akkor van ha semmi mast nem mondana! ha csak ismetel de onallo szavai mondatai nincsenek az gondra utalhat. de ha jol veszem ki nalatok nincs errol szo. az ismetles onmagaban nem gond. es a lanyom se mindig arra valaszol.amit.kerdezek
2016. márc. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hú de jó Nektek, irigykedek kicsit, az én másfél éves lányom kuka...nem hajlandó beszélni, a vauvau-n és a nya-n (ez én lennék) kivül csak halandzsázik...

Semmi baj nincsen vele, hogy ismétli a mondókát, örül neki! :)

2016. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Szerencsére mást is mondd (szavakat, kívánságot egy-egy szóval), de sokszor ismétel mondókát. Nekünk is a "gyerekek, gyerekek" a kedvenc:)
2016. márc. 19. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
miert lettem lepontozva? 2-es
2016. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sajnálom én mindenkinek zöld kezet adtam! Nekem hasznos volt a válaszod!
2016. márc. 20. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!