Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legzesfigyelő riasztás 8...

Legzesfigyelő riasztás 8 hónapos babánál? Tévesen riadztott, vagy ilyen korban is előfordul légzéskimaradás?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

téves is lehetett

de 1 éves kor a határ


én babám veszélyeztetett volt, de 3. hónapra kialakult a saját légzéskontrollja

2015. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 2-3 alkalommal riasztott (asszem 7-10 hónapos kora körül), de csak olyankor, amikor a gyerkőc teljesen az ágya végében kuporgott. 140x70-es ágy lévén én inkább arra gondolok, hogy már nem érzékelte a gyereket. Az utolsó ilyennél ki is szedtem alóla.
2015. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul. Nekem 7 hónapos, és valamelyik nap beriasztott, frászt is kaptam. Nem volt lemászva. :( Sőt ,az ágy végében kucorogva is tökéletesen jelez, szóval nem mindin
2015. jún. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocs, kidobott a telefonom .

... Nem mondom, hogy örültem. Gyorsan elemet cseréltem benne, és ráfogtam, hogy az volt a baj.

2015. jún. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb. 7 hónaposan volt riasztás, ill. az az első kis csippanás, rohantam át, addigra minden rendben volt, de a gyerek az ágy közepén aludt, valószínűleg tényleg hosszabban nem vett levegőt. Hogy magától újra vett-e, vagy az első csipogás hatására, nem tudom, szerencsére csak egyszer volt ilyen.

Ismerős 9 hónapos babájánál egy éjjel 3-szor beriasztott, azonnal ügyelet, kiderült, hogy kruppos.


Summa summarum előfordulhat 8 hónaposnál légzéskimaradás.

2015. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fiam most lesz 11 hónapos, 9 hónapos koráig soha nem riasztott, azóta már 3x becsippat, épp tegnap este 9kor volt a harmadik. (A másik kettő pontban hajnal 3kor)

Hála ég csak az első riaztó csippanás volt mindháromszor, de én nem fogom arra, hogy biztos lemászott, meg az elem, mert mi van ha nem,és a csippanás hatására vett levegőt...? Így nincs az a pénz, hogy én mostanában kivegyem alóla.

2015. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mar volt több riasztás, de akkor 3 hónapos volt. Bem mászott ke, közepén feküdt az ágyban.
2015. jún. 30. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló, én írtam az elemet. Kár, hogy nem értetted, hogy pont azért írtam, hogy ne őrüljek bele az aggodalomba, és ne üljek az ágya szélénél innentől kezdve.

Fogalmam sincs, mikor lesz bátorságom kivenni alóla. Egyelőre úgy látom, soha, de hát csak nem alhat rajta 18 éves koráig...

2015. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jah én nem a te válaszodra céloztam, bocsi ha félreérthető voltam :) csak azért írtam, mert már kismilliószor olvastam itt a gyakorin, hogy többedik (anyuka szerint téves /de hogy honnan tudja 100%osan nem tudom?/) riasztás után, hogy ne kelljen rohangálni (anyuka szerint potyára), inkább kivették a gyerek alól...

Csak ezért írtam.

És azt se értem, hogy ha már kiadták érte a pénzt, miért nem fér el a matrac alatt addig, amíg rácsos ágyban van a gyerek...

Na ezt sose fogom megérteni, de nem vagyunk egyformák :)

2015. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Én azért gondolom tévesnek, ugyanis - ahogy már írtam - nálunk olyankor riasztott, amikor a gyerek teljesen az ágy végében feküdt keresztben. Vette a levegőt és aludt szépen, az eszköz pedig csipogott. Nálunk elem problémáról sem lehet szó, ugyanis azt az egységet hálózatról üzemeltettük.

2015. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!