Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tapszernek hasonlit a...

Melyik tapszernek hasonlit a legjobban az ize az anyatejere?

Figyelt kérdés
A babam annyira anyatejmanias, hogy mast nem fogad el, de mivel mar kint vannak a fogai nagyon faj mar...Szeretnem valamivel kipotolni, de eddig egyik sem valt be.
2010. ápr. 3. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Izre szerintem egyiksem hasonlit. De hamar megszokják a tápszert is ha muszály...
2010. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Ne tápszert adj neki,hanem gyümölcsöt,főzelékeket behabarva,sózva.Ha már fogai vannak,akkor biztosan elmúlt 4 hónapos,kaphat hozzátáplálást.
2010. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

az a baj hogy a tápszer nem tesz jót a gyereknek..

mert az anyatejben vannak azok az anyagok melyek segítik a fejlődésben:D

elhiszem hogy kellemetlen dolog..

próbáld meg az anyatejet kinyomkodni..tom hülye kifejezés..xD

de próbáld kinyomkodni egy pohárba vagy valamilyen tálba:D

és rakd az üvegébe akkor jó jár a baba és te is..:]

2010. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

utolsó vok de persze attól függ mennyi idős a gyerek..:D

mert ha elég nagy már akkor el kell vonni tőle.

és majd rászokik hogy nincs szoptatás..:D

2010. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Úgy hívják a kinyomkodást, hogy fejés.

Kérdező: Hogyan próbáltad leszoktatni a harapásról? Nem tudom mennyi idős a babád, de biztosan érti már, ha elveszed tőle mindig, ha megharap. Én is elvettem, nem kapta vissza csak később. Ha megint megharapott, megint elvettem, két nap alatt rájött, hogy nem érdemes harapni.

2010. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és az butaság, hogy a tápszer nem tesz jót a gyereknek! Az anyatej a legjobb, de rögtön utána a tápszer. Tele van olyan anyagokkal, amik jók a babának.
2010. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

4 hósan behabarva sózva? A hozzátáplálást nem igy szokták elkezdeni. Gondolom a kérdező is tudja hogyan kell hozzátáplálni, csak az anyatejet szeretné lecserélni tápszerre.

De mint irtam már, tápszerben nem lesz anyatej izű. De 1-2 nap alatt megszokja majd. Nekem amikor tápszerhez kelett fordulnom kis kiegészitésként akkor elsőre kiköpte igy tettem bele egy kis cukrot mert irtó kesernyés ize volt, tettem bele másodjára is, és harmadjára már megette cukor nélkül is. De hálistennek nem sokáig kelett tápszert használnom mert visszaállt a tejem.

Egyébként nekem is nagyon fájt amikor kibújtak a fogai de hamar megtanulja majd használni őket és akkor már nem fog fogazni. De te tudod hogy akarod e szoptatni tovább vagy nem. Nekem van a mellbimbómon egy heg ami már meg is marad. Úgyhogy tudom milyen érzés neked. Én nem hagytam abba a szoptatást emiatt, de persze megértem azt is aki már nem birja.

2010. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg miért nem fejed ki inkább és adod oda cumisüvegben?
2010. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis fejőgépek vannak már, medela elektromosat pedig lehet jót használtan is venni.. én 2-t vettem és egyszerre fejtem! bár én nem harapás miatt, hanem mert csak így tudtam megtartani a tejemet.. rengeteget fejtem kézzel is legaláb 3 hónapot, akkor vettem meg a két gépet, az egyiket 6500 ért a másikat 7000 plusz postaköltségért.. a kettő egyben nem került egy új árába.
2010. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
anyatejnél nincs jobb, és ha van tejci, ne tápszerezd, az nagyon nem egészséges.. azt végszükség esetére találták ki, nem azért, hogy anyukák rögtön arra állítsák babájukat, mert "a mellem az enyém, nem a tiéd"- sajnos hallottam ilyet egy volt osztálytársam szájából, azt hittem hátast dobok:S meg ő jobban szeret kotyvasztani, mint szoptatni.. szóval az ő babája legyen csak tápos, de a fejés nem szörnyű dolog ám:) és egyik táp sem jóízű, és nem hasonlít a tejci ízére kicsit sem.
2010. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!