Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell megcsinálni a főt...

Hogy kell megcsinálni a főt répát a babának? Sima vízben megfőzőm és leturmixolom? És mivel hígítom a saját főző levével?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem írod,hogy hány hónapos!Tegyél bele egy pici sót,hogy íze legyen.Ha már elmúlt 4 hónapos,akkor behabarhatod liszttel,ha még nem akkor a saját levével sűrítsd.
2010. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehetsz bele igen egy kevés vizet a főzőléjéből, de krumplit is főzz mellé/vele együtt. Így tartalmasabb a babának. Én teszek még hozzá csirkehusit is. Ez már el van készítve leturmixolva,lefagyasztva a fagyasztóban kis adagokban.
2010. ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 hónapos és még csak most kezdem kóstoltatni vele az ízeket.
2010. ápr. 4. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak sima vizben fözd meg a répát,nem kell bele semmi,krumpli se,hogy önmagában ismerje meg az izét. Késöbb már krumplival fözd,de akkor se kell bele se só,se füszerek. Ha ez is megvan,akkor már keverheted más zöldségekkel is,amiket már kóstolt.
2010. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én először vízben megfőztem,leturmixoltam a leve nélkül és anyatejjel higítottam.
2010. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megcsináltam és nem kellett hígítanom semmivel mert pont jó állagú volt be is falta egyből pedig most evett ilyet először még sikongatott is közben :-)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2010. ápr. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!