Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lenne a legjobb eltenni?...

Hogy lenne a legjobb eltenni? Babám imája a sütőtököt. Tegnap sikerült a piacon még vennem. Ha megsütöm, leturmixolom, úgy lefagyaszthatom neki? Nagyon szereti, s nem szeretném bébiételben venni, ha nem muszáj!

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én így csináltam, ahogy írod, megsütöttem, leturmixoltam, és kb. 6 adagban eltettem. Azóta már feléltük az összeset, majd én is veszek újat:D

ҝ

2010. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, csak nálunk fordítva volt, az enyém nem szerette, és most szedtem neki elő, most meg elnyámnyogott vele. Megsütöttem, leturmixoltam, és bébiételüvegbe tettem, úgy tettem a fagyasztóba. Így csak előkapod, felenged, és kész!
2010. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem igy csinálom. Megpucolom, felkockázom és nyersen fagyasztom adagonként. Nagyon sokáig jó igy. Tegnap

én is vettem még 3 tököt, de nem lesz elég jövő télig:) 16 hós és még mindig imádja.

2010. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én a saját termésünket ősszel úgy tettem el, hogy megfőztem, jól elfőztem a levét, aztán így turmixoltam le. Majd ha előveszem, besűrítem tört krumplival. De nekem is ajánlották a sütést, biztos az a módszer is jó, csak akkor ugye a megkérgesedett külsejét el kell dobni. Én a nyers fagyasztással azért nem próbálkoztam, mert a fagyasztott tök olyan "szotty" tud lenni felengedés után, hogy én undorodom tőle. A babám valszeg nem lenne ilyen finnyás, de így majd nagyobb kedvvel csinálom meg neki a kajcit ;)
2010. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm a válaszokat!Akkor kipróbálom így.
2010. márc. 24. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!