Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek bevált valamelyik...

Nektek bevált valamelyik koszmó elleni sampon?

Figyelt kérdés
Én Caonaturt vettem, még csak két hete használjuk, de semmi változást nem látok.

2016. márc. 24. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Babé - nem teljesen. Szintentartásra jó, de csak ezt használva nagyon lassan hatott. Az olaj gyorsabb, de durvább.
2016. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én az Uriage nevű koszmó ellenit használtam 1 hét után el is tűnt a koszmó. Elég borsos az ára úgy emlékszem és csak gyógyszertárban lehet kapni, de tényleg jó
2016. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én a fiamnak Babét vettem, nem múlt el teljesen, mindig visszajött.

Lányom is koszmós lett, nem nyúltam a fejéhez kb 1 hónapig. Se hajmosás, semmi és nyomtalanul eltűnt. Most 2 éves, soha nem jött azóta elő neki.

Neten rengeteget olvastam ezzel kapcsoaltban és ott írták (nem szülők, hanem orvos), hogy ha békén hagyjuk , elmúlik.

A nagy kaparászással meg elfertőződhez a fejbőr.

2016. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a Babé bevállt, bár nem volt nagyon durva a helyzet koszmó-ügyben.
2016. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a Babé jött be, 3 nap alatt eltüntette a fiam fejéről a koszmót. Gyógyszertárba lehet kapni, elég drága (kb. 4000 Ft) de nagyon sokáig elég. Már 5 hónapja ezzel mosom heti kétszer a haját és még több mint félig van.
2016. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Én pl. csak napraforgó olajat használtam, az esti fürdetések közben mostam át vele a haját, utána még szárazon törölközővel dörzsölgettem óvatosan, ill. fésülgettem minden irányba! Így telt kb. 2 hétbe, míg teljesen megszabadultunk tőle.
2016. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Babét használtunk mi is, igaz egyik gyereké se volt igazán csúnya.
2016. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekunk a Dentinox valt be, de amugy kokuszolajjal is lejon, ha vmi termeszeteset szeretnel.
2016. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Babe vált be
2016. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a többiekhez Babét használtunk, bevált.

Nem a legolcsóbb fajta sampon, de sokáig elég, ár-érték arányban jó.

2016. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!