Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak magas láza...

3 hónapos babámnak magas láza van,39 fok. Anyatejes. Hogyan tudnám lehúzni neki? germicid kúptól alig 1 fokot megy lejjebb, már hűtőfürdőztettem is.37,8-ig lement, de most ismét 39.

Figyelt kérdés
Voltunk orvosnál, kapott gyógyszert is, piros a torka, de ez a láz nagyon aggaszt, még sose volt. meg anyatejes babáknál azt mondják ritka az ilyen vírusos torkgyulladás.
2010. ápr. 4. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! Vizes borogatás a combijára és a felkarjára, nem hűtött, hanem csapból kiengedett vízzel. A homlokára is tehetsz. 5 percenként cseréltem, mikor a picimnek felment a láza az oltás után és 20 percenként mértem a lázát, hogy húzza-e lefelé. Ha a hűtőfürdőtől lement, akkor folyamatosan borogatnod kéne tovább is.
2010. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Állott vizes borogatás, ahogy az elöttem szóló írta és esetleg a 2 germicid között Nurofen vagy Panadol szirupot adj a babádnak!

2010. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. Ja, és a lázcsillapítót add neki 4 óránként és adj neki mindíg másat, hogy ne kapjon gyógyszermérgezést. Ahogy az előttem szóló írta. Ha adtál először germicid kúpot, utána adj Nurofen szirupot, utána esetleg Panadol kúpot stb.
2010. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!