Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról? Ti megvennétek?

Figyelt kérdés

Első baba, fogalmam sincs milyen egy jó babakocsi. Ez megtetszett mert 3in1.

[link]

Ti megvennétek? Megéri ennyiért?


2016. márc. 27. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magát a kocsit nem ismerem, de az ára nagyon jó :)
2016. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri én simán megvenném a helyedben.
2016. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen babakocsink van, használtan vettük mi is 2 éve 25 ezerért. A miénkhez volt még bázistalp is. Szerettem azért, mert nagyon stabil. Típushibája ezeknek, hogy kitörik a jobb első kerék. Nekünk is már kitörött, de elég rossz úton mentem éppen. A kerekeiről a gumi borítás egy idő után lefoszlott, de így is használható volt. Már 22 hónapos a fiam, ezért nem javíttattuk a kitört kereket. A mózest, a bázistalpat és a babahordozót eladtam már régebben külön, kb. 15 ezerért. Jó babakocsi, de alaposan nézd át, hogy nem túl használt-e, mert akkor nem szolgálja végig ki a babát és vehettek másikat. Amit nem szerettem benne az az, hogy nem lehet a tolásirányt felcserélni,szél és napsütés esetén ez rossz volt. + nagy helyet foglalt a kocsiban csomagtartóban. Összességében nem rossz ár/érték arányban, de ha újra kéne választanom nem ilyent vennék.
2016. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Még az jutott eszembe, hogy a babahordozó nagyon nagy egy újszülöttnek. A mienkhez volt mindenféle szűkítő, de még úgy is nagyon nagy volt kb. 2 hónapos koráig, törölközőt tettünk pluszba a hordozóba a fiam feneke alá. A linkedben lévő hordozóhoz nem látom, hogy lenne szűkítő.
2016. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Írtam az eladónak, hogy személyesen is megnézném. Ha nem tűnik nagyon elhasználtnak akkor megvesszük. És tényleg nincsen hozzá szűkítő, de szerintem ki lehet párnázni valahogyan majd. Törölközővel vagy valami párnával esetleg?

Illetve amikor megyek megnézni, mire kell odafigyelni? Arra gondolok pl hogy szakadt-e valahol (egyértelműen), de pl a kerekeknél mire kell figyelni? Vagy a többi résznél?

2016. márc. 27. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok megint. Gondolom ki lehet párnázgatni házilag, csak figyelni kell, hogy a biztonsági övet ki tudd húzni a párnák közül. A keréktörést nem tudom, hogy észre lehet-e venni előtte, de szerintem ahhoz szét kellene szedni. A kerék külső rétegét nézd meg alaposan, hogy nem nagyon repedezett-e.
2016. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!