Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vegyek kiscipőt a lábára?

Mikor vegyek kiscipőt a lábára?

Figyelt kérdés
11 hónapos bent már szépen de nem teljesen biztosan megy. Észrevettem ha nem babakocsiba viszem ki fordul ki a kezemből h tegyem le. Tutyija van nyilván abba nem teszem le. Ilyenkor érdemes már venni vagy várjak még? Honnan tudom h jó-ee a cipő? Sarkához dugjam be az ujjam?
2016. márc. 28. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Amikor már totyogott, és sokszor ki akart szállni a babakocsiból, akkor vettem neki. Kiszedtem a betétet a cipőből és összemértem a gyerek talpával. Aztán a cipőben megnyomkodtam hol is van a lába. :)

Igen, elvileg be kell a lába mögé férnie a kisujjadnak.

2016. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En mar akkor vettem amikor még csak álldogált. Sokat vittem a kertbe es ő is mindig lekeretőzött. Én a lebfejenel néztem hogy jol elfér e a lába. De a hosszát is megnézheted. A lényeg hogy a kérge erős legyen es tartsa a sarkát.
2016. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt a google-ban keress rá, melyik a jó cipő! Pl. sima legyen a betétje, a sarokrésze legyen masszív, hisz az tartja a lábát, stb.
2016. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Ilyen piciknek a 3 csatos cipőket ajánlják, mert az jól fogja a bokájukat. Amíg nem tud menni, csak szokasd a cipőhőz napi 1-2 órát. Méretet úgy tudsz nézni, hogy a dipő talpát odaméred a gyerek lábához.
2016. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet olyat is kapni, ami ilyen.boka cipo, cipzaros es a cipzar lefut egeszen a talpan tehat a talpan cipzarozod ossze. lanyom elso cipoje ilyen volt. ha mar kint akarod setaltatni akkor most kell venni. bentre nem kell es nem is egeszseges az ortopedusunk szerint, ott az a jo ha mezitlab vagy zokniban van.

ezeket a bélelt vastag csizmakat nem egyszeru egyebkent feladni, en rahuzom nagyjabol a labara, es amikor felall, ahogy ranehezedik, belecsusszan neki. a betet ossze merese jo otlet. hogy kenyelmes e neki leginkabb onnan tudod szerintem hogy mennyit mey benne -egy 13 honaposnal persze csak meterekrol van szo, de.utana azert latod ha megnyomta vlahol, vagy ha dol a bokaja seta kozben, az nem jo...kesobb 16-17 hosan meg mar szolt ha nem volt kenyelmes neki,.mondta hogy "nem mukodik a labam ;)))"

2016. márc. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cipőkkel dolgozom, a legnagyobb baklövés.ha a cipőtalpahoz mérés a lábát! A talpbetetet ki lehet venni a legtöbb cipőből, és a korbe rajzolás is segíthet. De mindenképpen puha, torziós talpú (minden irányban tekerni lehet olyan puha) talpú cipőt valassz. Aminek a kerge masszív! Vannak rezgést csillapító talpuak, ha uti a sarkát felveszi a rezgést. Ami fontos, hogy legyen mozgástér a lábujjaknak, es növekedési tér is. Nem novi ki olyan hamar. De ha elmész egy üzletbe biztos vagyok benne, hogy találsz olyan lányt aki segít!
2016. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

enyémnek 3 hónaposan már "rendes" puhatalpú cipője volt. nem tutyi, hanem cipő. csak hogy szokja :)


puhatalpú cipőt most is vehetsz már neki, abba le is teheted.

egyébként onnantól, hogy megy (bárhogy is, kapaszkodva akár) illetve álldogál, mehet a lábára cipő.

2016. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!