Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elaludt a baba, mindenki...

Ha elaludt a baba, mindenki úgy oson ki a baba szobájából?

Figyelt kérdés
Én igen, ezért jutott eszembe a kérdés.
2010. ápr. 4. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah. Ráadásul nyikorog a parketta, gondolhatod. Kész rémálom. :)
2010. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is,bár elég jó alvó,de mégis osonok,megszokásból.Padló egy helyen nyikorog,de mindig pont oda lépek...
2010. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég mókás ahogyan kijövök :)
2010. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már azelőtt kimegyek,mielőtt elalszik.Csak beteszem az ágyba,cumi,takaró,puszi,és kijövök,behajtom az ajtót.Egyedül alszik el 3 hós korától.Most 8 hós.
2010. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Bea24 ***** válasza:
Én is úgy osonok, mikor már félálomban van és persze mindig oda lépek, ahol nyikorog a parketta, még szisszenek is egyet. :D 2 nap múlva lesz 8 hós
2010. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Párom egyszer látta hogy jövök ki könnyesre nevette magát.neki persze ugy alszik hogy bömböl melette a zene nem tudom hogy csinálja nem mondja meg de olyankor ki és be játkál mégsem kel fel.Nálam bezzeg nem alszik igy ugy osonok mint valami ragadozo aki prédát lát.
2010. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is osonok. :) Eddig ráadásul nyikorgott az ajtó. Mindig tudtam, meddig szabad csak nyitnom, hogy ne adjon ki hangot. Egy pici résen préseltem ki 70 kg-os habtestemet minden alkalommal. Most a férjem beolajozta pár hete, de még mindig nem merem jobban nyitni és továbbra is préselem magam.... :)
2010. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hi-hi. Aranyos a kérdés :D Én még a lélegzetemet is visszatartom, aztán mikor kijövök és épp nyekken egyet, akkor még meg is állok abban a mozdulatban ahogy ért a hang és úgy figyelek. Az éjszakai ragadozók nem közlekednek így :D
2010. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, látom nem vagyok egyedül.
2010. ápr. 5. 08:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem osonok, de persze szinte az ajtónál van a kiságy (egy szobába velünk), szóval 2 lépés. Persze nem úgy robogok ki mint a gőzmozdony, de a babám olyankor mert általában nem alszik. Megetetem, puszi a fejére és kijövök, aztán elalszik magától. Utána sem szűnünk meg létezni a másik szobában, persze halkabban vagyunk, de azért nem lábujjhegyen közlekedünk és nem suttogunk. Amúgy sem tud teljes csöndben aludni a babám (Bp belváros-két villamos, autót, mentők...). Ezt szokta meg, szerencsére jó alvó!

Üdv. (L)

2010. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!