Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiam le van maradva?

3 hónapos kisfiam le van maradva?

Figyelt kérdés
A fejét emeli, rövid időre meg is tartja. Ma mintha próbálkozott volna, hogy oldalra forduljon, de nem sikerült neki. Méf nem nyúl a játékokért és a kezét se vette még észre. Viszont sokat mosolyog, gagyorászik, főleg ha beszélünk hozza. Szeintettek nagyon le van maradva? Sok helyen azt olvasom ebben a korban már nyúlnak a játékért van aki már forgolodik is.

2016. ápr. 1. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nincs lemaradva

Ha 4 hosan nyul es fog az is jo

2016. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Az enyém pont itt tartott. 3 hónaposan kezdett el próbálkozni a hasrafordulással és kb 2-3 hét próbálkozás után sikerült neki. Még nem egészen volt 5 hónapos amikor már vissza is sikerül. Nyúlni max próbálkozott, 4-4,5 hónapos kora körül már ügyesen nyúlt a játékokért már hason fekve is.


Lemaradás meg... forogni 6-7 hónapos korig kell.

2016. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ennek a válasznak ugyan nem veszed hasznát, de mintha csak az én fiamról írtál volna, és engem is az foglalkoztat, hogy le van-e maradva.
2016. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem az én picurkám is lassan beindul. Nagyon nyugis baba és már 6,5kg. :)
2016. ápr. 1. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha nagyon aggódsz, nyálazd át a szakirodalmat, írd fel, hogy minek mi a véghatárideje. Ha addig nem csinálja, akkor keress fel neurológust.

Ha megnyugtat, én rendre a véghatáridő után pár nappal csináltam mindent, már orvoshoz is volt időpontja a szüleimnek.

Járni pl. másfél éves korom után egy kevéssel kezdtem el.

Soha semmi rendelleneset nem találtak és teljesen egészséges felnőtt lett belőlem.

2016. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva semmiről. Minden gyerek a saját ütemében fejlődik.
2016. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!