Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfog tanulni át fordulni az...

Megfog tanulni át fordulni az 5 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Mindig kézben akar lenni, ha leteszem majdnem rögtön hisztizik. Persze szokott letéve is lenni de keveset. És hason is utál lenni. Szoktam forgatgatni jobbra-balra de nem akaródzik neki. A lábát emelgeti de a pl a pelenkázón sokkal jobban csinálja de ott meg nem tudna fordulni.

Ha nem csinálok semmit vele és mindig a kezemben van megfog fordulni?

Olyanok írjanak akinek nagyon sokat volt kézben a babája!!!



2016. márc. 18. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy "ölbe-babim" Úgy csináltam hogy vettünk ezt a szivacs tapit arra tettem pokrócot és mindig csak egy kicsit voltunk a földön addig amég nem hisztizett nagyon. Ha a hátára teszed emeld fel a lábait ás kezd egy kicsit oldalra borítani ide oda Nekünk így sikerül, jah és persze mondókázz közben.

A hajlandósága megvan mert nekem is a pelenkázón ügyeskedett először :)

Nem vagytok még elkésve :) Sok sikert

2016. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy ötlet: habtapi a földre és feküdj Te is mellé, vagy ülj oda, szórakoztasd, tornáztasd, énekeljetek stb. Első nap 1-2 perc majd növeld fokozatosan az időt! Legyen hason is kicsit meg haton is. A youtubon vannak nagyon jó fejlesztő tornák.
2016. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha sokat van kézben, (mint volt az én fiam is -kólika majd 3,5 hósan fogzás(nem vicc!) miatt - akkor később érik meg az akarat benne, hisz jó úgy... Azt vallom, meg fogja tanulni! Ha megérik a kis fejben, hogy az dejólenne :). Addig meg kár erőltetni. Túl nagy a nyomás az anyukákon, hogy miért nem fordul-ül-áll minél hamarabb. Tizenéve még 6 hónapra az volt a norma, hogy ügyesen forduljon OLDALra nem hasra, és 6-9 hó között forduljon ÁT. Most meg már.. Bár, ki hogy van vele. Lehet próbálgatni a pokrócban vagy törölközőn gurigatást is...ha gondolod...
2016. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Tényleg picit úgy érzem, h nyomás van rajtam amit szerencsére a gyerek nem érez (még) így tojik rá, majd forog ha akar 🙂

Csak tényleg tele a net ismerősök hasonló korú gyerekével és az ember óhatatlanul is féle, h ha az enyém mindig kézben van nem fog forogni.

2016. márc. 24. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!