Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel, hogyan adjátok rá?

Mivel, hogyan adjátok rá?

Figyelt kérdés
1-1,5éves babátokra jó időben a rövid ujjú egészruhát (szoknyát) mivel adjátok fel? Harisnyával vagy leggingsel? a ruha alá adtok bodyt? esetleg ujjatlant? Vannak aranyos egészruhák, nagyon tetszenek, de nem tudom érdemes-e megvennem. Ha nem adok aká bodyt, ki van a dereka, ha ugra bugrál, ha adok alá, akkor meg beleizzad nyáron a 2 rétegbe. Ha leggingsel, akkor zokni kell a szandálhoz hogy nem dörzsölje ki a lábát? vagy jobb megoldás a vékony harisnya? ti hogy csináljátok?
2016. ápr. 1. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

hú de bonyolult vagy :D

nyilván a 40 fokban ne adj semmilyen ruhát a gyerekedre, egy pici bugyi, még kisebb póló, otthon semmi...


de ha legingset/harisnyát adnál rá akkor már miért a body miatt izzadna le? ne már :)

2016. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

elég bonyolultra sikeredett, tényleg:)

akkor inkább úgy kérdezem hogy rövid ujjú egészruhát milyen időben adnál a lányodra és milyen kiegészítőkkel?

2016. ápr. 1. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:

bár nekem fiaim vannak, de gondozónő vagyok.

télen benti ruhának szeretik leginkább, zokni- leggings- body és rá a ruha. amikor kimegyünk, én leveszem ;)


tavasszal, ilyen időben is jó lehet, egy kardigánnal, kiskabáttal. nyáron szerintem egyáltalán nem praktikus a tunika ruha, nem nagyon láttam még a kánikulában, de biztos van aki ráadja, akkor nyilván minél kevesebb ruhával, body helyett kisbugyival

2016. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel adom rá? Nyáron csak 20 fok körüli időben használjuk, egyébként tavaszi-őszi cucc. Hosszúujjú body, harisnya, leggings-zokni. Erre kap egy kardigánt v pulcsit kintre és kész is - már ha az idő megkívánja.
2016. ápr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bodyt a 30-40-fokon kívül mindig adok rá. Akkor meg általában napozót. Szoknya alá is kell szerintem először body+leggings vagy harisnya, aztán ahogy melegedik az idő, már elég a body. 40-fokban meg mindegy mit adsz rá, mindenbe beleizzad.
2016. ápr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!