Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam bújósabb mint máskor,...

Kisfiam bújósabb mint máskor, és tegnap ota sokszor kakil, eddig napi egyszer kakilt, most meg majdnem minden kaja után. Néha sárgás nyálkás, máskor meg zöldesebb sürübb. de nem vizes. Ez hasmenés? Lehet fogzástol? 5 honapos

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam ugyan 7 hónapos és most bujt ki az alsó kettő fogunk,de hasonlóakat produkált. Ő már eszik minden korának megfelelőt és napi egyszer kakilt ő is. Kb.két hete elkezdett nyügösebb lenni,a nyakamba bujt többször és a vállamnak ütögette az ajkát,4-5-ször kakilt egy nap és olyat mint a spenót. Az arcocskája néha kipirosodott,nyugtalanul aludt. Vettem viburcol kúpot és esténként fürdés után adtam neki egyet. Abszolut nyugodtan elaludt és ami nagy szó,hogy magától! Ugyanis mindig kicsit ringatni kellett. 5-6 napig adtam neki esténként a kúpot mert sejtettem hogy fog lesz a dologban és ki is bujt mind kettő. Ugyhogy lehet nálatok is ez lesz a helyzet.
2010. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Mivel eteted ezt a szerencsétlent? xD
2010. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!