Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma két hetes a kislányom és...

Ma két hetes a kislányom és még mindig nem érte el a születési súlyát mit tegyek?

Figyelt kérdés
3650-el született a kórházból 3350-el engedtek haza most 3470 gr csak szopizik 3-4 óránként olyan 50-80 közt!
2016. ápr. 3. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, az én kisfiam majdnem egy hónapos korára érte csak el, utána húzott bele. :) Szoptasd igény szerint, többet nem nagyon tehetsz, gondolom tápszerezni nem akarod.
2016. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám se nagyon gyarapodott nekem azt mondták keltegessem gyakrabban mert egyszerre elég volt neki a mennyiség, talán egy kicsit aluszékony volt és inkább 4 óra telt el 2 etetés között így. 3 óránkénti keltegetéssel volt ugye plusz adag mindennap és 1-2 nap múlva már magától kelt 3 óránként enni.
2016. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 óra nagyon kevés egy 2 hetesnek, ha meg nem is hízik, akkor ezt ne hagyd. éjjel elég ha 1x kelted, de nappal ne hagyd 4 órát szopi nélkül. az előző szopi kezdetétől számold a 3 órát
2016. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is 3 orankent keltegettem, es teszem a mai napig is, ejszaka hagyom csak aludni es magatol kelni, szerencsere csak egyszer kel. Enyem is 2 hetes volt csutortokon, bar o mar boven ra is hizott a szuletesi sulyara, igaz mar a kh-bol is csak -90gr-al hoztuk haza.
2016. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a gyerekorvossal, amúgyis kell menni (legalábbis nálunk az elején kellett menni). A mi fiunk aluszékony volt és alig evett, kiderült, hogy húgyúti fertőzése van, kórházba kellett feküdni vele, mert intravénás infúziót kapott. De szerencsére minden gond nélkül meggyógyult, semmi nyoma nincs már, ahogy a fertőzés elmúlt, úgy múlt az aluszékonyság és kezdett gyarapodni. Semmi más tünete nem volt egyébként, nem volt láza, nem volt nyűgös, nem sárgult. Sőt 1 hetesen volt hasi, vese uh-ja, ott mindent rendben találtak, amikor meg kórházba kerültünk egy jobb doktor nézte a veséjét, és kiderült, hogy mindkét veséjében tágulat van. de ez sem okoz semmi gondot. Nem ijesztegetni akarlak, de jobb, ha beszélsz az orvossal és utána jártok. Lehet, hogy tényleg semmi gond nincs, csak egyszerűen ő ilyen alkat, és akkor te is megnyugszol.
2016. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!