Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-as tápszer vagy Junior tej...

3-as tápszer vagy Junior tej ital?

Figyelt kérdés

Fiam 13 hónapos.Még nem akarok neki adni tehén tejet.Adhatom neki továbbra is a 3-as tápszert vagy inkább junior tejitalra váltsak?

Ti melyiket adjátok?Milyen árban vannak a tejitalok(milupa,nestlé),hány grammosak?

És az igaz,hogy a tápszer táplálóbb mint a junior tejital?Itt olvastam...ez azért érdekelne mert vacsira csak tápszert kap,nem fogad el mást!És így kibírja reggelig evés nélkül.

köszi!


2010. ápr. 5. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen gondban vagyok 11 hós kislányommal. Így én is válaszokat várok. Bocsánat az off miatt! Köszi a kérdést! :)
2010. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapja tejitalt iszunk (14hónapos). Ugyanannyiba kerül mint a 3-as tápszer (milupa) és megnéztem az összetételt szinte teljesen ugyanaz viszont az íze már más. Nincs tápszer íze, inkább tehéntej íze van. Az enyém a 3-tól is kelt éjjel és ettől is ugyanúgy szóval az alvást nem tudom.
2010. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mikor mit adok, a 3-asban több a kalória, mint a juniorban.


Most, hogy akciós volt Junior italt vettem (Milupát), de amúgy dm 3-as tápszert szoktam adni, a gyerekorvosunk azt mondta, hogy amúgy a 2-es tápszert is lehetne adni 2 éves korig. Sztm jobb a tápszer.


1,5 éves kislány anyukája

2010. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia mi egy éves korátol tejitalt adunk a kicsinek, 1éves kortol a junior egyest mostmár h 2éves lett a junior ketest - de már nem kap minden este.

ez ia hasonlo a tápszerhez - mármint a tejital - de szerintem nem annyira erős. mi a DMben kaphato mildibét adtuk neki.

2010. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!