Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ákos vagy Martin?

Ákos vagy Martin?

Figyelt kérdés
33. hétben járok, és a férjemmel nem tudunk dönteni. Két nevet nem szeretnénk adni neki. Mindkettő jól hangzik a vezetéknévvel. Nektek melyik tetszik jobban, és miért?

2016. ápr. 5. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
NEKED melyik tetszik jobban? Az a lényeg, nem? Vagy azt fogod mondani majd ha kérdezi a fiadnak hogy a gyakorin döntötték el helyettünk? :-D
2016. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A Martin tetszik jobban, semmi különös oka nincs, csak a hangzása szebb szerintem. Illetve ritkább és nemzetközibb. Ennyi jut eszembe.
2016. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem az Ákos az egyik kedvenc nevem, a Martin meg számomra olyan snassz. Mikor először hallottam, hogy valakit így hívnak, akkor se tetszett. Nemcsak, hogy túl egyszerű, hanem még "menőzős"nek is gondoltam először, mert nekem elsőre túl külföldies is volt. De most már annyit találkoztam ezzel a névvel, hogy megszoktam, hogy már meghonosodott.
2016. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!