Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mesekönyvet érdemes...

Milyen mesekönyvet érdemes elkezdeni olvasni a kicsiknek?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy rövid tömör,vagy az inkább mondókás,vagy lehet egy komplett rendes hosszú mesekönyv is?15 hónapos,és szereti a könyveket és ha olvasok neki,lassan szeretném az esti elalváskor is bevezetni az olvasást,de nem tudom milyen könyvel érdemes.mert inkább nyugodtabb,és nem vicces könyvet gondoltam.
2010. ápr. 5. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Stephen King-et
2010. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg először olyan mesekönyvet keresni amiben rövid,állatos mesék vannak,mivel az ő figyelmük még nem olyan tartós,a rövid is leköti őket,illetve egyszerű történetek legyenek benne,ne bonyolultak.A legkisebbek szeretik a lánc-meséket (nyulacska harangocskája,a kóró és a kismadár..).Biztos találsz neki megfelelőt.

üdv.Egy óvónéni

2010. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elsőnek.azon is gondolkodtam,mivel a Tankcsapdát már jol ismeri,gondoltam ez is jöhet,de talán majd késöbb.azért kösz.
2010. ápr. 5. 20:07
 4/5 A kérdező kommentje:
óvónéni köszi.a három kis malacka meséjére gondoltam.de ezek szerint jol.
2010. ápr. 5. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyon szereti a Dani és Dorka mesét. Két ilyen könyv van, Dani beteg és Dani már nagyfiú. Nagyon rövid és érthető. 22 hónapos, már félig tudja a szöveget és "besegít" amikor olvasom.
2010. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!