Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is szokott nézni...

Titeket is szokott nézni szopi közben a babátok?

Figyelt kérdés

1 hónapos múlt, és ugye már egyre jobban érdeklődik, figyelget. És azóta szopi közben le nem veszi rólam a szemét. Mondjuk engem amúgy is jobban, hosszabb ideig figyel mint bárkit vagy bármit.

De szopi közben így érzi magát biztonságban, vagy ilyenkor valami megerősítést vár? :)



2016. ápr. 9. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
igen nézi minden baba anyut szopi közben! nem vár semmi meg erősítést ahogy a napok haladnak egyre több mindent lát a baba.
2016. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen megerősítést várhat egy egy hónapos baba? És hogyan csinálnád? A gyakorlatban, de most komolyan.
2016. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nézelődnek. Később pedig majd még el is mosolyodik közben, mialatt a szemedbe néz. :) Csodálatos időszak ez, nagyon irigyellek, már 4 éve nem szoptatok, de soha nem felejtem el. Beleégnek az anyába ezek a pillanatok. Kívánom, hogy te is csodaként éld meg!
2016. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyem nem nez (7 hetes), hanem elire fele figyel. Nem tudom, van-e koze ennek ahhoz, hogy fekve szoptatok.
2016. ápr. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ülve szoptatok, de nekem is előre felé mered. 1 hónapos.
2016. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az mit jelent ha nem nézett? Illetve nézett maga elé vagy a falra, de a szemembe csak nagyon ritkán. Most már nagyobb (1 év), most se szokott, de legtöbbször azért nem, mert ide-oda mozog, forgolászik szopi közben.
2016. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem a csajom néha szokott, nem zavar, kimondottam szeretem. 28F
2016. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!