Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi fogta meg a gyerek...

Kinek mi fogta meg a gyerek hasát? 15 hós babám kb 2-3 hete nehezen és ritkán kakál, másnál is van így? Most olyan korszakát éli hogy főtt ételt alig tudunk belekönyörögni.

Figyelt kérdés
Csak a száraz kaja megy neki mikor már megéhezik zsemle kalács stb.3-4 naponta kakál nehezen és keményet.6 foga van és kezdenek neki a rágók is imitt amott fehéredni. De mindent nem foghatunk a fogára?!!! Nem! Orvosnak mondtam és ajánlotta a laevolac-ot de kb egy hete hogy adom neki és nem tapasztalok semmi javulást! Kammilla te általában szokta neki lazítani a székletét és talán jobb tőle de ezt sem adhatom folyton! Alig eszik a szárazon kívül mást! Kinél hogy volt ez mit cserélt és mitől lett jobb? Este elalváshoz iszik tejitalt meg hajnalban egyszer. Cserélgetjük azt is de semmi gyümölcs nem mindíg kell neki. Néha a facsart narancslé is cumisüvegbe vízzel segített de már egy ideje az sem. Tapasztalatok vélemények! Minden jól jönne!
2016. ápr. 10. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sok folyadék, és sok rostos étel. Gyümölcs, zöldség. A csipkebogyó tea megfogta a fiam hasát. Szoktam neki adni rostos levet is, van hogy hígítva. Leginkább olyan rostos levet veszek, amiben nincs hozzáadott cukor.
2016. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A keresztfiamnál a sok ánizs tea segit ő is elég keményet kakil ő nemsokára 2 éves. Most én,vagyok igy. A fiam 7 hónapos fogalmam sincs, hogy mi fogta meg a hasát vagy mi lett. Nem kakil éjszaka sokszor fel sir hogy csak ringatva tudom vissza altatni de ugy hogy előtte jol ki pukizza magát. Eddig aludt 9 től reggel 6 ig. De mióta igy vagyunk éjszaka majdnem minden órában fel sir :( mitől lehet ez?
2016. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én szilvapürét tettem a tejitalába mikor nem kakilt. na meg kúraszerűen a leavolac, első nap 10ml, majd 5ml éhgyomorra, a hajnali tejital előtt tényleg segített. mi levesesek vagyunk, ő is minden nap kap levest, szóval nekünk annyival könnyebb volt. na meg a gyümiket is mindig ette :)
2016. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg csak szárazat eszik ez nem is fog változni.

A száraz kekszeket meg ilyeneket jelent?

Gyümi, yoghurt, sok folyadèk, leves, főzelèk.

2016. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!