Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes a babám (első gyerek)...

1 hetes a babám (első gyerek) és olyan szinten sokat alszik hogy csak nagyon ritkán van ébren max.5 percet, meg fürdésnél! Ez nem baj?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sárgult be? Eszik rendesen? Ha eszik, nem sárga akkor nem gond.
2011. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sárga és enni is eszik rendesen(2 óránként) csak állandóan alszik és nem tudom,hogy ez normális-e?
2011. szept. 15. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:
hát inkább ez a normális sztem. ha nem lesz hasfájós kb 6 hétig is ilyen maradhat utána már többet lesz ébren. Az enyém is ilyen volt
2011. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,kicsit megnyugodtam!!!
2011. szept. 15. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sárgaság, csak te nem látod, mert megszoktad a színét:) de minden baba sárga az első 1-2 hétben, és azért aluszékony! Szpiztatni kel sokat, akkor hamarabb múlik a sárgaság, és éberebb lesz. A védőnő vagy doki majd megmondj. Hogy sárgaság-e. Én barnának láttam a babám, de sárgaság volt az, azért tudtam én is megetetni tisztábarakni úgy hogy meg sem ébredt!
2011. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden babánál vért vesznek nálunk a kórházban, a sárgaság is elsősorban ebből derül ki, nem a bőrszínből, mert az becsapós is lehet. Nem minden baba sárga. Ha a vérkép nem mutat eltérést (zárójelentésben benne van) akkor minden rendben. Szerintem normális hogy ennyit alszik, Mivel az első hetekben gyorsabban növekednek, alvás alatt pedig növekedési hormon termelődik.
2011. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyen volt pár hétig! Nem volt sárga!!!

Szerencsés vagy! Örülj neki!

Más beleőrül az első 6 hétbe, nekem az volt a legkönnyebb :)

2011. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányom is ilyen volt, bár még most 2 hónaposan is imád aludni. Bár, egyre több az ébrenléti ideje!

4 hétig szinte csak akkor láttam ébren, ha evett vagy az esti fürdetés volt.

4 héttől a 6. hétig volt egy üvöltős korszaka. Este fél7től- fél 9-ig. Na az mókás volt... de szerencsére abbahagyta. Most jelenleg fáj a hasa, de ez is kezd múlni neki.


Pihenj rengeteg, amíg alszik! Hidd el, visszafogod sírni még ezeket a napokat ! :DDD

2011. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. szept. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!