Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hülye kérdés, de a...

Lehet hülye kérdés, de a kislányom néha olyan hülye hangot hallat?

Figyelt kérdés
Nem is tudom mihez hasonlítani, olyan nyöszörgős, öööööööö vagy üüüüüüüüü nem is tudom milyen, olyan mint amiket olyanok adnak akiknek van valami agyi bajuk, ezt játék közben csinálja, ha rászólunk abbahagyja. Ugye ez nem valami baj jele? Lehet butaság de engem aggaszt, mert olyan "dinkának" tűnik. Egyébként semmi nincs, szépen fejlődik, kb. csinálja amiket egy 8 hósnak kell.
2010. ápr. 6. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs semmi baj, próbálgatja a hangját, lehet hogy valami szerepet is képzel hozzá közben, csak ezt mi nem érthetjük még. Egy 8 hónapostól (bocs, de ezt a hóst nagyon utálom...) még nem igazán várható, hogy játék közben balladákat szavaljon:))))
2010. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom néha vastüdős, néha meg ördögűzős hangokat hallat. Nem hinném, hogy ettől lesz dinka :)
2010. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!