Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lenne a növekedési ugrás?

Ez lenne a növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
Vasárnap töltötte a babám a 7edik hetet. Tápszeres. Szombat óta délutánonként 150-180milliket eszik. Délelött 70-80-at. Utolsó evésnél ami 7és 8 között szokott lenni még kérne 180 millin felül és nem hajlandó aludni utánna. Hiába altatom el, felébred, kérne még. Szerintetek adjak még neki? Túl etetni se szeretném
2016. ápr. 11. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Adjál neki nyugodtan, ha egyszer kéri. Nem írtad alapból mennyit eszik de ha ez ilyen soknak számít 7 hetesen akkor tuti növekedési ugrás.

Hétvégén a 6 hónaposom adagja 370 mili volt lefekvés előtt a 180 helyett. A férjemmel csak pislogtunk. Nem az első növekedési ugrása de azért ez a mennyiség még így is meglepő volt.

2016. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maximum 90-et szokott enni. Most is itt fekszik mellettem az ágyban, eddig simogattam, beszélgettünk, énekeltem neki. Már félálomban van
2016. ápr. 11. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém anyatejes és 6 hetes, neki az utóbbi 2 hétben volt egy ilyen növekedési ugrása. Állandóan cicizni akart, de főleg nappal. Éjjel elég jól alszik. Nem mérjük, hogy mennyit szopik (elsőnél még mértük, másodiknál már nem érdekes). Nagyon meglódult a fejlődése, ez az 1 hónapos státuszon is látszott, na meg ez egyre nagyobb ruhákon.
2016. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, nálunk minden ugráskor méretváltás is volt.

A végét pedig a szokatlan hangocskákról ismerem meg. :) már most legutóbb mondtam is a férjemnek, hogy talán az utolsó óriásadag lesz most lefekvés előtt, úgy is lett.

2016. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!