Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan akinek a növekedési...

Volt olyan akinek a növekedési ugrásnál folyton csak aludt a baba? Ez az egyáltalán? Mire lehet számitani?

Figyelt kérdés
Talán növekedési ugrása van, de nem vagyok benne biztos. 3 hónapos, 4. napja egész nap alszik kb, amikor nem akkor nyűglődik hamar. Álmából fel-felriad. Viszont nem érzékelem hogy többet szeretne enni. Attól még ez lehet növekedési ugrás? Hány napig alszik még?

2015. okt. 9. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet növekedési ugrás, lehet az időjárás, vagy csak így van kedve. :) A jóég tudja mitől, de az én csajszikám is gyakran volt ilyen alvós. Most 7 hónapos és bá ritkábban, de még mindig vannak napok, amikor sokat alszik.

3 hónapos korában nyaggatott anyósom és keresztanyám is, hogy vigyem orvoshoz a gyereket, mert sokat alszik, persze nem vittem, mert egyébként nem volt semmi probléma. Bár visszagondolva ő is nyűgösködött, főleg mielőtt megjött a menszim.

Szóval örülj, hogy alszik!!!! Én néha visszasírom azokat a napokat. :)

2015. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, örülök, csak tudnám mitől. Eddig kifejezetten rosszul és keveset aludt. Meg főleg a felriadások okát szeretném kideriteni.
2015. okt. 9. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet a fogzás miatt riad fel és most piheni ki. Én valami ilyesmit vettem észre a csajomon. Később meg majd ki sem akarja pihenni, mert annyi dolga lesz. :)
2015. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy növekedési ugrás, inkább ennek a hidegfrontnak lehet köszönhető :)


növekedési ugrás az amikor megnövekszik az általa elfogyasztott adagjának a mennyisége. ez a növekedési ugrás, szóval ha nem eszik többet akkor nem lehet erre fogni ;)

és azért tart 2-3 napig mert a mellnek ennyi kell hozzá, hogy többet termeljen, a baba már többet enne, a szervezeted még nem állítja elő azt a mennyiséget ezért éhes, nyűgös, többször kér cicit... :)

2015. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az oltás miatt alszik többet? Gondolom nem rég kaphatott oltást ha 3 hónapos. Nekem ilyenkor utána mindig átaludták a napot a gyerekeim.
2015. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, az már régebben volt
2015. okt. 11. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!