Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lyukas a 15 hónapos babám foga?

Lyukas a 15 hónapos babám foga?

Figyelt kérdés

Kihez kell vinni a kislányt iylenkor? Ez a 9. foga pár napja jött csak ki(rágó-bal lent),de lyukas, megpiszkáltam a nenedentes ujjrahúzos fogkevéfel is, de nem történt semmi (ergó nem jött le, ha kosz). Ez hogy lehetséges :(

Nem etetjük csokoládéval, persze kapott húsvét táján, de nem szokásunk. Rendes kaját eszik, nem össze-vissza, de tény pár napja nyűgös és alig eszik....lehet fáj a foga is :(



2016. ápr. 12. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fogorvoshoz. attól is lehet lyukas a foga, ha este alvás előtt pl tejet (vagy mást ami nem víz) kap.
2016. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kb 1 hónapja nem cicizik, most tejpépet kap. Fene gondolná, hogy ilyen picinek kilyukadhat....de mit csinálnak vele? nem lehet lefogni úgy, hogy fúrják:S
2016. ápr. 12. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig valószínűleg tömni kell majd, mert egy rossz fog miatt a többi is tönkre mehet.
2016. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és ezek után este alvás előtt legyen fogmosás mindig, és utána már csak vizet kapjon, vagy sima baba teát (koffeinmenteset!) cukor meg minden nélkül.
2016. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hipp babatea van itthon, gyümilevekből is a 100%-osokat kapta általában

járt valaki így?

2016. ápr. 12. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Tömni?

Szerintem ennyi idősen biztosan nem tömik.

A húgom 5 éves volt, amikor egy pici lyuk lett az egyik tejfogán, fogorvos ecsetelővel lekezelte, vinni kellett többször és annyi volt. De nem tömték, pláne nem 15 hónaposnak. Az kivitelezhetetlen lenne, hogy tartják meg úgy, hogy meg ne mozduljon, hogy nehogy megsértse a doki az ínyét... biztos, hogy nem fogják betömni, ne aggódj...

2016. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gondoltam altatták volna....fene tudja, biztos van oylan is....(fogat is húznak felnőtteknek altatásban, csak jó pénzért :P) amúgy reggelre meg fura módon nem volt ott, pedig mondom, megpiszkáltuk a fogkefével, Férjem is látta én is ...(és sajnos nem vagyok valami jó fogakkal megáldva-szépen állnak,de nem jók-, gondoltam lehet már most ossz neki :( )
2016. ápr. 13. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:

áááá Isten ments, hogy egy lyukas fogéert altassanak egy babát:)

biztos, hogy nem, bár nem vagyok fogorvos. Mondom, húgomnak csak ecsetelték és annyi volt, hogy abban mi volt nem tudom, de nem lyukadt tovább...

2016. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!