Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babád...

Hány hónapos volt a babád mikor először felmászott az ágyra kanapéra?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kellett hogy megtanuljon lemászni? Fiam most 11 hónapos és kb 5 napja mászik fel az ágyra. De lemászni még nem tud. Hiába mutatom neki. Mindig leül az ágy szél€re és várja hogy segítsek neki. Ilyenkor megmutatom hogy kell. Ma pl az ágy egyik oldán volt és oda csak úgy tud menni ha felmászik az ágyra de nem sírt szóval nem esett le de valahogy lekerült róla. Fejjel nem tud lemászni mert akkora hely nincs ott.
2016. ápr. 12. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

7-8 hónapos lehetett, de nekünk alacsony kanapénk van, nem a szokványos.

Álatlában egy-két esés után megtanulják.

Örülj neki, hogy nem ugrik magától, hanem megvárja, míg odamész. :D


Azt lehet csinálni, hogy úgy segítesz neki lejutni, ahogy magától is kellene, tehát hasra fordítod, a lábai legyenek lefelé. Esetleg abban a pozícióban is hagyhatod, hátha a kezével letolja magát.

Nagyon ügyesek ám, ha egyszer ráéreznek, hamar rutinszerűvé válik.


Én azt szoktam mondani, hogy "lemásztatom". :)

2016. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislanyom 9,5 honapos. Kb 1 honapja kezdett el felmaszni a kanapera az elejen fejjel lefele maszott le.de mostanra mar szepen a labaval:)
2016. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt mikor fel tudott mászni a kanapéra, fotelbe, és az első kb 2-3 hétben ott kellett állni mellette, mert féltem, hogy leesik. Utána már jól csinálta, persze többször megmutattam neki hogy hogy kell lemászni.
2016. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!