Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon aktív a baba a...

Ha nagyon aktív a baba a pocakban, akkor születés után is aktív lesz?

Figyelt kérdés

Már a 12. héten éreztem mozogni a fiunk, azóta is nagyon aktív, sokat rúg stb. Ez utalhat arra, hogy születés után is aktív baba lesz?

21hkm


2016. ápr. 12. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én kislànyom az volt. Màr a pocakban is sokat mozgott, most 7 hónapos és egész nap nincs megàllàs. :) Nagyon aktìv baba.
2016. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is nagyon aktív volt magzatként is. Most is az. :) ha éppen nem mozog akkor az azt jelenti vihetem aludni, egyébként meg megállás nélkül mozog.
2016. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En 20hetes vagyok es nekem is folyton mocorog! :)

Hajaj akkor kössük fel a nacit kedves kérdező! :P

2016. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A magzatmozgas a magzatviz mennyisegetol fugg. A kinti mozgas nem. Az enyem benn aktiv volt, kinn egy noveny. Aki egyebkent alvas kozben is kalimpalt az uh-n es most is, szoval nem volt ebren annyit, mint hittem, benn sem.:)
2016. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az én fiam is nagyon aktív volt, önálló akarata volt már odabent, a vége felé egyik oldalamon se aludhattam. Sokat mozgott éjszaka is. Kevés alvásigényü volt csecsemőnek, állandóan foglalkozni kellett vele, kisgyerekként is folyamatosan pörög, iszonyat hisztis.
2016. ápr. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mindig azon gondolkodtam, hogy ha bent éjjel mocorog állandóan, akkor kint is fent lesz éjjel? Nos,úgy gondolom igen :D az első fiam mindig éjjel mocorgott a legtöbbet,örökké fent volt éjjel. Most a második is éjjel rugdal, félek előre :D
2016. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ez bejött. A lányom mozgását már 14 hetesen megéreztem, utána pedig megállás nélkül "matatott" odabent. Néha az volt az érzésem, hogy a köldökömön fog kijönni. Kint is örökmozgó, mindenhová felmászó sajtkukac, most már 3 éves múlt. Csak akkor áll meg, ha alszik...
2016. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van összefüggés, nekem a kisfiam iszonyat lusta volt pocakban, nst-re-ken rendszeresen árammal.kellett felkelteni,második baba,az elsőt már 16 hetesen éreztem mozogni,a fiunkat csak 21,és háromszor voltam azért a kórházba,mmert több, mint egy napig még se moccant,csak csukott,és ott is annyira aludt,hogy megcsipették a hasam árammal, arra is csak fordult egyet.a szülésznők mondták, hogy örülhetek, mert ez azt jelenti, hogy az első időkben kint is ilyen lesz.aztán megszületett, és már a kórházba órát tudtam volna hozzá állítani. 3óra alvás, akkor kicsi nyöszörgés(egyszer se sírt, ahhoz lusta volt :)), akkor pelus csere,szopi,és megint 3óra alvás. Eszméletlen nyugodt baba volt. Ez ment 3 hónapos koráig. Most már 9hónapos, már más a helyzet,mert már fedezi fel a világot,mászik, kapaszkodva lépeget, és le.se lehet állítani, de ez így van jól. :)
2016. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocsi a hibákért, csak telóról vagyok, és belekotnyeleskedik:)

Nem csukott,hanem csuklott akart lenni.

2016. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom keveset mozgott bent, sokszor aggódtam is, hogy minden rendben van-e vele, NST-ken is piszkálni kellet, hogy végre kicsit mocorogjon (normális volt a magzatvizem, nem volt gond). Miután megszületett is nyugis baba maradt, olyan eszik-alszik, de később se volt az a kis tornádó fajta. 1 éves múlt, most is jó az alvókája és ébren se rombolja le a házat. Szóval szerintem lehet benne valami.
2016. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!