Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a pocakban aktiv volt...

Akinek a pocakban aktiv volt a babája, annak születés után is aktiv volt?

Figyelt kérdés
2hete érzem még mozogni a babát, de mindennap érzem. A legaktivabb a délutáni órákban. Ha megszületik akkor is ilyen lesz? Vagy ez majd megváltozik? Nektek hogy volt?
2011. aug. 13. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján (2-at várjuk)

Az elején, tehát mikor a magzatmozgásokat érzed már, egészen úgy a 25. hétig nagyon aktívak. Aztán kialakul az alvás -ébrenlét ciklus náluk (ezt olvastam ) és a nap egyre több részét alvással töltik odabent. Tehát nem kell megijedni, ha ez az "aktivitás" később változni fog!

A kisfiam egyébként odabent nagyon jó baba volt, annyira hogy aludni is hagyott. Kint is jó gyerek, de nagyon kíváncsi, minden érdekli, és nagyon sokat beszél :)

A lányka most odabent sokszor rúgdoskodik, ha nem jó "dőlésszögben" helyezkedem el, ...fogalmam sincs milyen "gyerek" lesz?:)

2011. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom nagyon aktív volt pocakban, viszont mindig a mai napig is egy kiegyensúlyozott, nyugodt gyerek.Pedig már 16 hónapos, de nagyon jó kislány. Sőt még a mozgási dolgokkal is késett kicsit.6 hónaposan forgott, 11 hónaposan kezdett négykézláb, 12 hónaposan állt fel és csak most nemrég indult el 15 hónaposan.
2011. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam egy angyal volt a pocakomban, most meg egy Ördög:))))
2011. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom a pocakomban is nagyon mozgékony volt, csak úgy "hullámzott" a hasam! :) Most 2,5 hónapos, nyugodt, jókedvű baba, de ha leteszem az ágyra és rájön az "5 perc", vigyorogva jár keze-lába. Én tuti nem bírnék egyszerre ennyit mozogni... :
2011. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is lusta volt a kislányom a pocakomban,most viszont egy örökmozgó..Egész nap tud pörögni:)2,5 éves.

Kisöcsi a pocakban nagyon aktív,napjában többször érzem és nagyon intenzíven..:)23 hetes a pocaklakó:)

2011. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pocakban meglehetősen nyugodt volt, sokszor épp csak bejelentkezett, hogy minden oké. Ez kint sincs másképp. Nyugodt, jó természetű baba. Elnézelődik szó nélkül, nem az a nagyon aktív típus. A mozgás sem izgatja még különösebben, ha leteszem a szőnyegre, nem akarja rögtön meghódítani a világot. Inkább pakolászik, nézelődik.
2011. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kisfiam pocakban nagyon aktív volt, születés után n is apár naposakár 6 órát is megaludt néha egyhuzamban. most múlt 2 éves, és egy igazi kis felfedező, minden érdekli, mászik mindenre fel, fut folyton, bolhazsák.
2011. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Kisfiam úgy a 20. héttől egészen a szülésig iszonyúan aktív volt, sokszor úgy éreztem, folyamatosan bukfencezik és ugrál egyszerre.

És így van azóta is, amióta megszületett ... Állandóan jár keze - lába, csapkod, ficánkol, egy perc nyugta sincs. (És persze nekem sincs, de ez mellékes ...)

Még csak 4 hónapos, de napközben alig alszik, van, hogy 3-szor 10 percet, nem is értem, hogy bírja. Éjszaka is többször ébred, olyankor szopival nyugszik meg, pedig nappal is minimum 10-szer szopik. Érdekes Baba. Ha kézben van, márpedig kiköveteli magának, hogy állandóan kézben legyen, akkor is folyamatosan mozog, ficánkol.

Tehát nálunk megtartotta a méhen belüli szokásait :-)

2011. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!