Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Akiknek sokat mozgott...

Anyukák! Akiknek sokat mozgott a pocaklakó, születés után is aktiv baba volt? És aki többet szült a fiú vagy lány mozgott többet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

De még mennyire! Egy perc megállása sincs! Néha már úgy zuhanunk be Apával este az ágyba, mintha lefutottuk volna a maratont!

Kisfiú, és most is kisfiút várunk, tehát felkészültünk rá, hogy kő kövön nem marad a házban! :)))

2011. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igaz, csak egyet szultem, egy aranyos kisfiut.

Nagyon sokat mozgott benn is, rengeteget mozog most is.

25 honapos, estere mindig a duracell beindul. Nagyon aktiv gyerek, ha en kellene azt vegigcsinaljam amit o lemozog egy nap, estere hullahazba vinnenek, garantalva.

2011. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1 lányom van, bent is aktív volt, most meg aztáááán....
2011. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Gratulálok mindenkinek!Én 28 hetes terhes vagyok és 2 percre ülök le már mozog kinyomja magát a jobb bordámat már úgy szét rúgdosta hogy ha csak hozzáérek a kezemmel fáj mintha megütöttem volna de nem bánom mert igy legalább tudom hogy jól van és már annyira várom hogy megérkezzen!És bocsi mégegy kérdés nehéz szülésetek volt?
2011. jan. 26. 11:49
 5/15 anonim ***** válasza:

1.lány: alig mozgott a pocakban, néha úgy bökdöstem fel -- kint is nagyon békés, nyugodt gyerek (2éves) -- könnyű szülés volt.

2.lány: rengeteget mozgott a pocakban, meg sem állt egy percre sem, még éjjel is -- kint is nagyon nyugis, türelmes, békés, csudajó természetű (3hós) -- még könnyebb szülés volt mint az első.

2011. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
NAGYON-NAGYON-NAGYON izgága maradt!!!!!! Nincs egy nyugodt percem sem, mióta mászik meg feláll olvadnak is a kilók, nincs szükség fitness bérletre!!
2011. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
bocsi utolsó vagy NAGYON NEHÉZ SZÜLÉS VOLT, sokáig vajudtam, a kitolás hamar megvolt 3 fájásból kint volt
2011. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek is!Én már úgy várom hogy meglegyen még 12 hetem van de ezek lesznek tuti a leghosszabb hetek!Sajnos mi nem tudjuk a nemet mert egy uh-án sem feküdt úgy vagyis mikor egyszer látta a doki egy fél másodpercre azt mondta hogy kislánynak látja! :)
2011. jan. 26. 12:45
 9/15 A kérdező kommentje:
És a 36.héttől itattok málnalevél teát vagy szedtetek valamilyen homeopátiás szert?Bocsi a sok kérdésért első baba külföldön élek nincs segitségem!
2011. jan. 26. 12:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Pocakban nagyon aktív baba volt, születése után még aktívabb! Még csak 3 hónapos a kislányom, de egész nap "dolga van". Össze-vissza jár állandóan keze-lába és alig alszik. (Bár szerencsére este azért alukál.)

Én szedtem homeós bogyókat a 36. héttől (Caulophillum, Cimicifuga, Arnica). Nem tágultam, császár lett. Úgyhogy nekem nem jött be, de ha szeded, akkor nem ártasz vele, és hátha bejön neked, csak higgy benne erősen.

2011. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!