Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposom kidőlt a konyhába...

13 hónaposom kidőlt a konyhában a földre aludni, másnál is volt hasonló?

Figyelt kérdés
A szőnyegre neki még pléd is van leterítve, az előzmény az volt, hogy míg én is mosogattam ő kidobta a cumiját a szelektívbe. Mivel nem adtam neki rögtön vissza azonnal, kb 5 perc múlva addig sírt. 3/4 7kor kelt, nem értem, hova ez az álmosság 10:20kor....
2016. ápr. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyun gépek,mint ahogy a gyerekek sem, gondolom nálad is volt,hogy nagyon elálmosodtál napközben,akár aludtál is.
2016. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván te sem vagy mindig fitt. Én most majd összeesek a fáradtságtól, mindjárt le is fekszem aludni. Este jól aludtam, épp eleget. Most valamiért ez van.
2016. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az enyém a tányérba aludt el :-DDDD

egyszerűen beleborult és elaludt evés közben 1,5 évesen

arra sem ébredt fel h letöröltem róla a kaját és lefektettem rendesen

2016. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
enyémmel is előfordult hogy kimentem felmosni a konyhát (3 perc) mire visszamentem a szőnyegen hanyatt fekve aludt 1 órával alvás idő előtt...előfordul...ha én ledöglök az ágyba olvasni, vagy filmezni velem is előfordul néha, felnőttként is hogy majd leesik a fejem. Csak én tudom kontrollálni ő meg még nem illetve nem érzi szükségét hogy kontrollálja
2016. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!