Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ragaszkodik hozzám...

Miért nem ragaszkodik hozzám a 9hónapos kisfiunk?

Figyelt kérdés

Egy tündéri kisgyerek, nagyobb vidám, mindenkire mosolyog, viszont úgy vettem észre, hogy nem ragaszkodik hozzám. Én vagyok vele egész nap, párom sokat dolgozik,így ő.sajnos keveset van itthon hétköznap, mert műszakban jár. Van egy nagy lányunk,ő elsős. Reggel elvisszük suliba, hazaértünk, akkor neki kell állnom a háztartásnak, főznöm kell,így sajnos kimondottan az,hogy leüljek a fiam mellé játszani délelőtt nincs, aztán délben megyünk a tesóér, hazaérünk tanulunk,aztán utána már lassan jön is az esti rituálé. Előtte tudok leülni a kisfiammal játszani. Persze egész nap mellettem van,vagy a járókába, vagy a földön mászik,vagy etetőszékben, de mindig velem van,beszélek neki egész nap, mondókázok. Ezt csak azért írtam le, mert hátha tudtok tanácsot adni,hogy mit csináltam rosszul, hogy nem kötődik hozzám.sokszor, mintha. Levegő lennék, aztán jön a papa, vagy a mama(napi szinten találkoznak,mert egymás mellett lakunk),akkor ugrál, sikítozik. Apjának ugyan így. Ha én eltűnök a látóteréből,akkor sem esik kétségbe, nem is keres.:( pedig mindenhol azt îrják, hogy az ekkora babák nagyon anyásak, főleg a fiúk. Hát nálunk nem tudom mi a baja velem. Igaz a múlt meg volt fázva,náthás volt, akkor volt kb 3nap,hogy ha vki fogta, akkor nyújtózkodott felém,hogy vegyem el,de. Aztán ez 3nap alatt úgy elmúlt.....

Szerintetek miért nem szeret?


2016. ápr. 13. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztonságban éri magát. A többi családtagot nem látja egész nap, ezért nagyobb ovációt kapnak, mert "újdonság".

A szeparációs szorongás van, akinél annyira enyhén folyik le, hogy észre sem veszed.

2016. ápr. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogynem szeret! Csak téged megszokott már. Az én kisfiam is üdvrivalgással köszönti az apukáját, pedig még csak 6 hónapos.

Egyébként meg örülj neki, hogy ilyen szépen el tudja foglalni magát napközben, én irigykedtem, mikor olvastam, az enyém mellett alig lehet házimunkát végezni is, te meg tanulni is tudsz a nagyobbal.

2016. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, sokkal rosszabb, ha pisilni nem tudsz elmenni, mert mászik utánad, meg üvölt a kló előtt.


Én kimondottan örültem, hogy bármit csinálhatok, mert szépen eljátszik.

Egyik ismerősöm meg két centire nem tudott elmozdulni, mert már ordított a gyerek - hát ő eléggé kivolt egy idő után.

2016. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!