Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám nem ragaszkodik...

Kisbabám nem ragaszkodik hozzám, szeparacios szorongás is kimaradt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kicsikem nagyon jo kedelyu, kedves, vidám baba. Mindenkire mosolyog, idegenekre is. Legutóbb nagy rokonság jott össze nálunk, távoli rokonok, van akit még nem is látott soha. Egyáltalán nem zavarta, ment mindenkihez. Természetesen örülök, hogy ilyen drága jo természete van, de azert fura is. Például a szeparacios szorongás is kimaradt nála (vagy olyan enyhe volt, hogy észre se vettem), bárkire rahagyhatnám (nem szoktam csak a mamara). Mikor fel nap utan hazaérek (mama vigyáz ra), akkor sincs nagy kiabálás, repkedés, mosolyog egyet, nyugtázza hogy ott vagyok es kesz. Apja hazajön szinten ez a reakció. Most a rokonos hétvége eseten se kaptam megkülönböztetett figyelmet, pedig sok ember volt körülötte, de nem félt. Nem anyás egyáltalán. Valamit elrontottam? Nagyon kiegyensúlyozott baba, ennek borzasztóan örülök, de azert jol esne ha kicsit jobban ragaszkodna hozzam. Talán akkor kicsit jobban megszeppen ha idegen helyen van...A kerdesem röviden annyi, hogy baj e hogy nem volt szeparacios szorongás es hogy nem baj hogy egyáltalán nem anyas, nagy társaságban sem?
2016. márc. 27. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem pont hogy jól csináltad. A gyereked bízik benned, tudja, hogy visszamész, számíthat rád, nem kell kiboruljon ha nem vagy ott, vagy röpködjön, mikor hazamész, hisz tudta nagyon jól, hogy haza fogsz menni, nem hagyod magára. Emelett persze szerencséd van a kiegyesúlyozott személyiségével, nyugodt temperamentumával is. Persze, ez nem garancia, hogy nem fog valtozni később.
2016. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
1-es: Mit csinált pont jól???
2016. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2016. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Neked bővebben mi a véleményed?
2016. márc. 27. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugy gondolom ez gyerekfüggő :) Lányom pont ilyen volt ahogy leirtad,mindenkihez odament,bárkivel elvolt csak foglalkozzanak vele. Aztán megszületett a kisfiam aki rajtam kivül csak apával és a nővérével van el. 1,5 éves még a mamánál sem hagytuk ugy ott hogy nem voltunk vele. Ha pedig valaki felveszi ölbe ugy hogy pl akkor érkezett meg azzal öri hari van :D Pedig egyformán nevelem őket.
2016. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
2-es vagyok: Miután nem tudjuk, hogy mennyi idős a babád, így nagyon nincs véleményem. Valószínűleg ilyen személyiségű a gyermeked, könnyen el van másokkal. Ez lehet, hogy majd fog változni, de lehet hogy örökölte valamelyikőtöktől ezt a személyiségvonást. Ezt a szeparációs szorongást meg szerintem nem kell túl misztifikálni. Nekem három gyerekem van, de kimondottan ilyet, hogy szeparációs szorongás egyiknél sem tapasztaltam. Nem, nem baj, hogy nem anyás a babád.
2016. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, az kimaradt , 1 eves lesz.
2016. márc. 27. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még jöhet a szepa. Ha valamit megtanultam egy év alatt, akkor az az, hogy sosem szabad hátradőlni és megnyugodni. Mert másnap összeomlik az egész.
2016. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kosz a válaszokat. Akkor nem nyugtalankodom annyit emiatt. Kissé furcsalltam, hogy ennyire nem anyas. Remelem nem szúrtam el semmit es azert szeret engem. :(
2016. márc. 28. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!