Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok a 1,5 évesetekre...

Ti adtok a 1,5 évesetekre nyáron rövidnadrágot és pólót?

Figyelt kérdés
Vannak aranyos szettek, de félek hogy ki lesz a dereka, ha viszont bodyt adok alá, úgy meg meleg. Ti hogyan csináljátok? Kisruhával ugyanez a bajom, hogy nagyon aranyosak, de ekkora gyereknek mennyire praktikus?
2016. ápr. 13. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
30-35 fokban nem baj, ha kint van a dereka. Ha olyan az idő, hogy nyugodt szívvel hagynád meztelenül pancsolni, kisruhát is adhatsz rá.
2016. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Jogos a félelmed,hogy 30-40℃ melegben megfàzik a gyerek,ha kint van a dereka...


Ez komoly???


Amìg nincs hőguta meleg adj rà rövidujjú bodyt rövidnacival, úgyis lesz olyan,hogy csak pelusban rohangàl vagy az sem lesz rajta. No persze ha a klimatizàlt lakàsban ücsörögtök akkor kellhet a meleg ebb ruha nyàron is.

2016. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nyáron, amikor még este 7-kor is meztelenül pancsolt az udvaron (mert kb. 30 fok volt), nem tartottam attól, hogy kint van a dereka... Ne viccelj, kánikulában praktikusabb is a rövidnadrág egy lenge pólóval, mint bodyval.
2016. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

??? én a félévesre is adtam... vagy megesett, hogy nem is adtam, csak alá tetra, a pelusra meg egy kisgatya.

nehogymár 30+ fokban ne lehessen ki a dereka!

2016. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
A fiunk a nagy kánikulában teljesen meztelenül próbálta túlélni a napokat a lakásban, csak egy pelenka volt rajta. Ha mentünk valahova, akkor is szellősen öltöztettük, pedig a veséjére vigyázni kell, de amikor olyan meleg van, akkor nem tud megfázni akkor sem, ha kint van a dereka.
2016. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Én nem adtam. Amikor olyan idő volt, hogy elvileg pólót és rövidnadrágot adtam volna, akkor helyette napozót adtam rá.
2016. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehuzaskent, de abszurd a kerdesed.:)Nekem a 7 honapos kisfiam is ilyenben volt nyaron vagy egy ujjatlan bodyban. Iden masfel eveskent sem lesz maskent. Neha igyis le volt izzadva, konyorgom ilyen melegben megis hogy a fenebe fazna meg? 8 honaposan furodott is a tengerben, semmi baja nem lett. Ezek utan gondolom a szandit is zoknival adod ra.
2016. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Úristen, ki ne legyen már a dereka! strandra is csadorba vidd! :D

én 1,5 évesen csak kisnadrágot is adtam rá, mármint póló nélkül, az egész háta kint volt a 40 fokban (és így is izzadt!) :)


igen egyébként, póló és kisnadrág a nyári ruhája, 1,5 évesen is azóta is minden évben! fél évesen meg egy szál pelenkában volt a nagy melegben :P

2016. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Tavaly nyáron 1 éves volt a fiam. Adtam rá póló+rövidnadrágot, azután jött a hőség, akkor trikó+pelus, utána csak pelus. Persze napvédő krém és 11-15 között nem mentünk ki vagy csak az árnyékba a medencébe pancsolni. Nem volt beteg egyszer sem.
2016. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

"Ezek utan gondolom a szandit is zoknival adod ra."


Annak nem az az értelme, hogy meg ne fázzon, hanem hogy ne dörzsölje ki a homokos szandál, de mégis szellősebb így, mint egy zárt cipő.


A hőségriadóban a pár napos újszülött is egy szál pelenkában volt, és úgy is izzadt. Semmi baja nem lesz a 1,5 évesnek a pólótól.

2016. ápr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!