Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 1 éves babának kantáro...

Érdemes 1 éves babának kantáros farmer rövidnadrágot venni? Mennyire kényelmes, praktikus?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyosan néz ki, csak nem tudom érdemes-e a praktikusság szempontjából venni vagy inkább sima rövidnadrágot?
2016. ápr. 4. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes. Jól megválasztott méret, anyag, kényelmes. Legalább is, én nem tapasztaltam a fiamon, hogy ne érezné jól benne magát. Igaz, hogy amikor még csak kúszott, mászott, akkor nem próbáltuk. Viszont, azt a nyári melegben nem tudtuk használni, mert alá adva, pólóval, vagy bodyval már meleg, mivel a törzsét fogja, olyan mintha plusz egy réteg lenne rajta. De ilyen átmeneti időre jó lehet.
2016. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak azokat szerettem, amelyik alul kipatentozható volt pelenkázáshoz.

Amit egy az egyben le kellett venni róla, azt nem, nekem macera volt.

Bár az tény és való, hogy nagyon aranyosak. :)

2016. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-2 évesen imádtam a fiamon. alul patentos vagy gombos fazon, így könnyű pelust cserélni is.

jó, mert a derekán is mindig van valami, de nem tapad, nem feszül... nyáron is hordtunk (igen, én az a fajta anya vagyok, aki együtt eszik, iszik, öltözködik, pisil, kakil, fogzik, stb a gyerekével) egész vékony vászon kantáros nadrágokat simán bodyval.

viszont nagy melegben már sokkal jobb a body sima rövidnagrággal... majd csak body... majd a legnagyobb kánikulában már csak rövidnaci a peluson.

2016. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, nem túl meleg nyári napokon egy pólóval vagy bodyval főként játszóterezni. Az én fiamnak olyan volt, ami alul patentolható és puha nem túl vastag farmer anyagból volt.
2016. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!