Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok ilyen melegben ujjatla...

Adhatok ilyen melegben ujjatlan felsőt és rövidnadrágot a 3 hónapos babánkra?

Figyelt kérdés
félek megfázik
2011. jún. 3. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan,ne félj attól,hogy megfázik!

Túlöltöztetés sem jó! :)

2011. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
feküdj le csukd be a szemed és maradj úgy mozdulatlanul 10-15 percig, akkor fogod érezni milyen idő van "babaszemmel", az enyém amúgy egy szál bodyban volt egész ősszel (akkor volt pici) szóval szerintem nem fázik meg. Meg úgyis érzed ha fázik, hideg a kis keze, lába és akkor adsz rá valami mást, nincs cukorból a baba, nem fázik meg olyan könnyen...főleg ha szoptatod is. :)
2011. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen adhatsz, úgy ő is jobban fogja érezni magát a nagy meleg ellenére.
2011. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze! Az enyém is épp abban van. :) Szintén 3 hónapos. Délután meg ha megyünk vásárolni, csak egy kis ruház adok rá.
2011. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem még egy zokni van rajta a polón-rövidnacin kívül, de amúgy ennyi. Meleg van, így nekik is rossz, ha túlöltöztetjük őket.
2011. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nálam mindig van egy vékony takaró, ha hövösebbnek érzem rádobom.

de ahogy írták a túlöltöztetés is veszélyes lehet.

2011. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

persze.

tavaly ősszel vittem vizsgálatra, nagyon jó idő volt. adtam rá egy harisnyát, hosszú ujjú body meg kis farmerruha(szoknyás), így tettem be a hordozóba. egy anyuka pedig a következőket adta a gyerekre:polár melegítőszett, sapka, kabát és még betakarta egy négyrét hajtott pléddel. szerencsétlen gyerek hogy nem főtt meg, nem is értem??

nyugodtan adj rá kevés rucit, ha a keze, lába nem hideg ő sem fázik.

2011. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig a tarkóját nézd,ha hideg akkor fázik,ha meleg akkor melege van. :)
2011. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok :)
2011. jún. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!