Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek Debrecen...

Van itt olyan, akinek Debrecenben keresztelték vagy fogják megkeresztelni a gyerekét (református)?

Figyelt kérdés
Lenne hozzá pár kérdésem, mint pl. mennyibe került, hogyan zajlott, stb. Köszi
2010. ápr. 6. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni,mi is előtte vagyunk.Szeretnénk megkereszteltetni,csak sajna nem találtam még megfelelő keresztszülőt.De egy barátnőm már túl van rajta,ők is reformátusok,majd megkérdezem,mi volt,hogy volt.Ők télen keresztelték a babát meg nem mondom melyik templomban,pedig mondta...

2010. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Én pedig ezt találtam Neked, ha nem Te tetted fel a kérdést, írhatsz a kérdés kiírójának :)

Mi nem keresztelünk, egy ismerősömnek meg katolikus keresztelője volt, szóval sajnos nem tudok segíteni.

Max. annyit, hogy van egy ref. teológus ismerősöm (azt hiszem, már végzett), ha vannak kérdéseid, írd meg privibe, aztán továbbítom neki :)

Mindjárt beállítom az e-mailt.

2010. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!