Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 éves kislányom minden...

2,5 éves kislányom minden zenélö izgö mozgo játéktol fél hiába mondom hogy nem bánt! Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer megijedhetett egy ilyentől,vagy valamilyen hangtól.Ne add neki ezeket a játékokat,ha fél tőlük.
2010. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen hogy megijedt volna valami ilyesmitől.Szoval mindegy hogy zenél e elég ha mozog és már attol is a frász kapja el.Ja meg lát egy bogarat és már sir is hogy anya bánt bogár.Mi lesz igy nyáron??!!
2010. ápr. 6. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresztlányomnál is ennyi idősen voltak ilyen problámák.Nem erőltették,hagyták,hogy maga megbatrátkozzon vele és kis idő mulva már nem is félt.
2010. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoval nem gond hogy fél tölük?Én azt hittem ilyenkor már nem igazán félhetne töle mert megtudja külömböztetni az igazitol.Vagy ez nem függ össze?Egy imerősöm ezt mondta.Ezért is irtam nektek.
2010. ápr. 6. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is féltem a hangot adó játékoktól.
2016. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!