Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném megállítani az időt?!

Szeretném megállítani az időt?!

Figyelt kérdés
34 éves vagyok ,van egy gyönyörű kisfiam aki 7 hónapos lesz ! Nem lesz több gyermekem,szeretném minden pillanatát átélni ! Rohan az idő és nemsokára eltelik a 3 év ,utána ovi ,suli és maradnak az emlékek arról amit soha többé nem élhetek át !Boldog vagyok de ez kicsit fáj ... Nem szeretném ,hogy gyorsan elmúljon !!!
2010. ápr. 6. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzek igy néha.Kislányomat mintha most szültem volna és szeptemberben oviba megy.Neki van egy öcsikéje de mire fel eszmélek ő is oviba megy.Több babo pedig nem lesz mert nem engedi az anyagi háttér.
2010. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát igen...:)
2010. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jaj én is így érzem pedig én 10 évvel fiatalabb vagyok mint te és ki tudja mit hoz a jövő még. Nagyon sokszor lenyomnám azt a taxiórát hogy ne pörögjön...
2010. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom egy éves múlt.

Most kezdem el igazán élvezni az anyaságot, mert már kevesebb a gond, mobilabbak vagyunk, ha jó idő van, csak enni járunk haza, szabadak vagyunk, mint a szél!

És az idő is úgy repül!!!!

Én most nyomnám le azt a taxiórát!

Hogy ez az időszak, amikor ilyen jól összehangolódtunk, nem csak "kiszolgáló személyzet" vagyok, ez tartson nagyon sokáig!

De sajna jövő januárig tart csak... :-S

2010. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

hát ne is mondd, én is fiatalabb vagyok kicsit bálad és nekem 2 gyerkőcöm van de a "nagy" is mintha csak nemrég született volna és már szeptemberben oviba megy. A pici meg hipp hopp észervétlenül már 6 hónapos, és még úgy érzem, alig élveztem ki a babázást:( Pedig nekünk se lehet több anyagi okokból.

Olyan gyorsan felnőnek, megváltoznak stb.Én lelki beteg vagyok tőle hogy a fiam is hamarosan az egész napját másokkal tölti majd, miközben tudom h ez az élet rendje:)

2010. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék kicsit előrébb lenni, mert 2,5 hónapos a lánykám, és még nagyon nehéz vele, hasfájós, nyűgös. Tudom, hogy lesz nehezebb, de az első gyermeknél véresen komolyan veszek mindent, stresszelem magam, aggódom, és szeretném élvezni az anyaságot. Ezek a dolgok rányomják a bélyeget a napokra. Veletek is igy volt?
2010. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó!Nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele, de én a két hónapos fiacskámmal ugyanazt érzem amit te...én is pörgetném egy kicsit az időt.Olyan bizonytalan vagyok, nem tudom, hogy mikor teszek jót és mikor nem, első kisbaba nekem is, pedig már nem vagyok fiatal, 37 múltam.
2010. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, nagyon örülök, hogy nem csak én érzem így. Néha azt érzem, hogy nem bírom tovább csinálni, de mihelyst rámmosolyog, a szemembe néz, akkor elszégyellem magam, és új erőt kapok tőle. Több kontaktusra, visszajelzésre vágyom, és szeretném, ha már egyedül is elszórakoztatná magát.
2010. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, és igenis fiatal vagy:))))
2010. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos ez az élet...megszületünk, felnövünk,...
2010. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!