Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autos gyerekules? Olcsobbat...

Autos gyerekules? Olcsobbat de ujat, v dragabbat hasznaltan?

Figyelt kérdés
Babam kezdi kinoni az autos hordozot,amiben eddig utazott, menetiranynak hattal. Mivel mar tud ulni,uj ulest szeretnenk neki,amimar menetirannyal szemben bekotheto. Nezegettem a neten, 20-30ezer ft korul vannak az alacsonyabb arkategorias ulesek, es kb ennyit is tudnek raszanni. Ti vennetek ennyiert ilyen kategoriajut ujonnan, vagy inkabb egy dragabb fajtat (ami ujonnan mongjuk 50-60e Ft) hasznaltan 20-30ezerert?
2016. ápr. 18. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Azt kell nezni, hogy szerepel a teszteken. Nem az arat. Hasznaltat nem szabad venni, nem tudod, mi volt vele (pl autobaleset). Olcsot sem, ha nem eleg jo.
2016. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmiben gondolkodom. Szerintetek gagyi/nem eleg biztonsagos?

2016. ápr. 18. 23:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Töréstesztes listát (ADAC)néznék es azon hogy melyik márka hogy szerepelt.

Es ami egyáltalán listán van es legalább jo minősitéssel azt venném. Nekünk maxi cosi van ingyen kaptuk mert máshol kinőtte a gyermek.


Pelda

[link]

2016. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Új Cybex Pallast (9-36 kg) vettünk, nem volt egészen 60 ezer, biztonságos és végig kiszolgálhatja a gyereket.
2016. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Es ha nincs ra 60ezrem? :/
2016. ápr. 19. 00:13
 6/12 anonim válasza:
17%
akkor minek vállaltál gyereket, ha nem tudsz róla gondoskodni? amúgy szerintem egy használt, de a teszteken jónak minősített, megbízható gyártó ülését próbáld beszerezni
2016. ápr. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az esetben használtat vennék, aminek jó az adac tesztje.
2016. ápr. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak kérdezem, hogy ha az autód töréstesztje alig elégséges, akkor egy méregdrága ülés mennyit fog védeni?
2016. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os,nyilvan te meg sosem kerultel olyan helyzetbe h vmi miatt anyagilag nem ugy alakultak a dolgok h barmit megvehess ami szukseges...nem a semmire szultem, azota valtoztak a korulmenyek, de ehhez igazabol semmi kozod. Csak gondolkozz mielott frocsogni kezdesz masokra...nyilvan a legjobbat szeretnem a gyerekemnek de jelenleg ennyit tudok neki megadni.
2016. ápr. 19. 08:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 36 kg-ig vegyél, mert az nagyon sok ideig jó lesz. Gyerek bizományiba nézd meg, mert ott olcsóbb és még le is tudod csekkolni.

A fenti bunkó beszólónak: azért mert valaki nem tud kiadni 60 E forintot, attól még jó szülő. Nagyon sok ember nem tud ekkora kifizetni egyben.

2016. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!