Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babafotózásra mennénk a...

Babafotózásra mennénk a hétvégén, aki már volt ilyenen mit tanácsol?

Figyelt kérdés
3 hetes a kislányom. El sem tudom képzelni hogy készülnek azok a képek amin édesen alszanak a babák. A mienk a fürdéstől is annyira fél ha mér elkezdem vetkőztetni sír így majd bodyba lesz. Evés után mennénk hogy a pocak tele legyen.
2016. ápr. 20. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak egyvalamit tanácsolok, ne öltöztessétek közben. Sok fotós mondja, hogy cseréljünk ruhát, hogy többfélében legyen, de csak nyűgös lesz tőle, egy ruha is bőven jó, a gyerek a lényeg.
2016. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
3 hetesen minek ezzel kínozni? Hogy legyen mit feltenni a facebookra? Minek ez a sok sallang, diszlet? Nem elég ha otthon lefotózzátok? Én azt javaslom a babafotozásra, hogy mondjátok le.
2016. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

és ha ott etetnéd meg? akkor a tejgőzös mosolygós alvást is lehetne fotózni :D

ha meg nem szeret vetkőzni, hát nem lesz meztelenkedős kép... na bumm... lehet cuki ruhában is egy baba ;)

2016. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Sose értettem mire jó..anélkül is vannak nagyon aranyos képek a lányainkról, hogy ilyenre elmentünk volna.
2016. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sogorom fotos, babafotokat is keszit. Az o velemenye az, hogy igazan jo babafotokat a pici 7-10 napos koraig erdemes csinalni maximum, mert akkor meg a napjuk nagy reszet vegigalusszak, es azt csinalhatsz vele amit akarsz, ugy oltozteted vetkozteted, ahogy akarod. 3 hetesen mar nem lesz egyszeru erre keszulj, ha evett, ha nem. Azert sok sikert kivanok hozza ;-)
2016. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen picinél én inkább házhoz hívtam volna fotóst. Nekünk otthon készített képeket fotós barátunk lányomról, de még ott is többször abba kellett hagyni, voltak fél-1 órás szünetek egy-egy kép között.
2016. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Velem a szüleim soha nem mentek el ilyen fotózásra, de mégis rengeteg kép készült rólam és hogy őszintén megmondjam, én szívesebben nézek ilyen képeket amik otthon készültek, vagy a parkban, nagyinál, mint azokat a túlságosan is beállított, mű képeket, ahol a gyereket midnen szarnak beöltöztetik.
2016. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mást nem lehet 3 hetesnél tanácsolni szerintem, csak azt hogy etesd meg és legyen tiszta pelenka.

Ahogy valaki írta ez nem a legideálisabb kor a babafotózásra, mert már elmúlt az az időszak amikor egész nap alszik (ezért kb 10 napos korig ajánlják az újszülött fotózást, akkor készülnek a szépen alvós képek), viszont 3 hetesen a napirendje még nem alakult ki, így totál lutri hogy épp végig sírni vagy aludni fog-e a fotózáson. Ráadásul még megfogni sem tudja a tárgyakat. Szóval olyan 3-4 hónapos kor körül jobb lenne, ekkor már tud mosolyogni is, de még jobb 6 hónaposan, nekünk 3 naposan (ekkor csak aludt meg ásítozott, még a kórházban helyi fotóssal) és 6 hónaposan volt babafotózás, de akkor is kijött hozzánk a fotós, már tudtam nagyjából mikor fog aludni mikor nem, tapizta a játékokat, könyökölni is tudott, így tökjó képek készültek. Azért sok sikert!

2016. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hamarabb nem tudtunk menni császáros voltam, babafotó alatt értek családi képet, közösen a pici a nővérével és róla egyedül, ajándéknak szánjuk a nagyszülőknek vászonfotó formában. Nem lesz öltöztetve egy body és egy kis tütü a rucija. A nagylányomról is van egy csomó fotónk amik itthon meg itt ott készültek imádom azokat is de így lettünk 4-en család több babát már nem szeretnénk ezért vállaltuk be a fotózást. És szerintem szép ajándék egy "beállított" kép. Etetés után megyünk, és viszek neki tejcsit, meg cumiját. Köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 21. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy sikerült?
2016. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!