Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hetes tápszeres babát...

3-4 hetes tápszeres babát hány óránként kell felébeszteni? Mikortól aludhatja át az éjszakát?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 03:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Max 4 orankent kell enni
2016. ápr. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felébreszteni!!! Ha éhes magától ébred.
2016. ápr. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hetest mar sehanyszor. felkel ha ehes
2016. ápr. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondták, hogy ne keltsük. Pedig 3 hetesen pont kórházba kerültünk a veséje miatt, de ott is minden gyerekorvos, neonatológus, szoptatási tanácsadó azt mondta, hogy ne keltsük, ha éhes, akkor felkel. Ha nem kel, akkor had aludjon. A nyugodt pihenés ugyanolyan fontos mint az étkezés. Én hittem nekik, nem zargattam a fiunk.
2016. ápr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ébreszteni, csak ha sárga, aluszékony vagy ha kissúlyú, koraszülött (vagy ha orvos más miatt így rendeli)!
2016. ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ébreszteni, ha éhes fel fog kelni.
2016. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam sárga volt, de soha nem jutott eszembe felébreszteni. Kezdetben anyatejes volt, akkor ébredt, amikor éhes volt. Utána a tápszert is úgy adtam, ahogy szerette volna. Persze nem minden órában, általában 3-4 óránként evett. Hat hónapos kora óta külön szobában alszik és átalszik minden éjszakát. Most 2.5 éves nagyon önálló kisfiú.
2016. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy alszik, fel ne keltsd!!! Majd ha éhes úgyis felébred.
2016. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kórházi gyerekorvos azt mondta, fel ne ébresszük a gyereket. A csecsemős nővér tanácsára 1. nap és 2. nap keltettük, onnantól üvöltött a gyerek végig reggelig. a férjem vitte ki halál fáradtan hajnal 4-kor, hogy na most akkor leadjuk őt az őrzőbe, mi meg alhatunk kicsit.:)


Itthon már a dokira hallgattunk, nem keltettük fel. 3. napos korától 11-től 7-ig alszik. És mi is.:) Reggel manapság már nagy mosolygások közt kel fel, úgy tűnik, az ő gyomra szereti a napirendet.:)

2016. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!